Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy találhatom meg a testvére...

Hogy találhatom meg a testvéremet, ha csak a születési nevét tudom es a születési datumot csak 30 napos pontossaggal? Nyilvan a neve mar nem az. Min tudok elindulni? Legyszi akinek van tapasztalata, irja meg.

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szuleid nem tudnak segíteni??

Vagy keerj egy segitseget! Valaki csak talal lehetoseget!!!!!! Miert amugy hol a testvered? Ha szabadna kerdeznem. Irsz privit?,

2016. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, h hol szuletett, akkor anyakonyvi hivatalban esetleg utana erdeklodhetsz.
2016. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én, ha megfizetsz megtudom találni a testvéredet. Napi 50.000 forint, teljes ellátással
2016. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Tapasztalatom nincs, de az okmányiroda tud neked segíteni:

[link]

2016. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Az utolsó válaszolónak külön köszönet. Nem tudtam hogy letezik ilyen. Egyébként anyu már nem él, apu meg nem is tud róla. A miértje most teljesen lenyegtelen. Kár hogy nem lehet ugy keresni az anyakonyvi hivatalban, hogy mondjuk beutod egy anya nevét es kidobja hogy kiket szült a nyilvántartás szerint.
2016. máj. 3. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!