Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a tesóm egy...

Mit csináljak ha a tesóm egy elviselhetetlen patkány?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az enyém simán csak egy "szellemileg korlátolt". Valójában nem tudom felfogni, hogyan gondolkodik - de szerintem sehogy. Kb. 6 éve megszakítottam vele minden kapcsolatot. Szerintem mindenki a saját "kontójára" csinálja a hülyeségeit, ne a máséra. Ha már az "isten" valakinek adott észt, akkor azt úgy használja, hogy ne csak neki legyen jó.
2016. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd kinövi. :) Próbáld szeretni, akkor is ha ilyen most. Ő az akivel egész életeteken át számíthattok majd egymásra. Most idegesítő de később nagyon hálás leszel a sorsanak hogy van testvéred. Tartsatok össze. Próbáld megkérdezni miért csinálja és megbeszélni vele a dolgot, akkor is ha lehetetlennek tűnik. Vagy váratlanul legyél vele kedves, és foglalkozz vele többet. Biztos nem ok nélkül ilyen :)
2016. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy meg fog javulni. Attól is függ, milyen génekből állt össze. Lehet, hogy lehetsz Te hozzá akármilyen jó is, ő ezt mindig csak kihasználja, lehúz.

De lehet, hogy használ neki, ha Te minél jobb leszel hozzá. Persze, ha ez már most is így van, akkor az első verzió a valószínűbb. Vannak, akik jó testvérek. Vannak, akik nem - és ebben az esetben nem előny az, ha valakinek van testvére.

2016. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!