Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testverem külföldön él én...

Tila13 kérdése:

A testverem külföldön él én meg itthon turom a földet! Nem értem a pénz vette el az eszét vagy igy látja jónak? Nem ugy kellene hogy segitsünk egymáson

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 18:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

ki kérte,hogy túrd itthon a földet? ha nem tetszik és inkább a testvéred életmódja a szimpatikus,akkor kövesd. nem te lennél az egyedüli..százezrek hagyják el az országot a jobb élet/fizetés reményében.

menj ki te is külföldre. ha a testvéred városába mész, gondolom lakhatásban segítene pár hétig, amíg munkát nem találsz. de ezzel sem túl ildomos sokáig visszaélni.

2016. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugy kellene hogy segitsünk EGYMASON

te mit nyujtanal neki? es foleg, miert nem vagy te is kulfoldon?

errol pont a sajat tapasztalatom ugrik be, csinaltattam utlevelet, voltam kulfoldon, sikerult elerni ezt-azt. kozben meg par ismerosom rinyalt hogy bezzeg be jo neked, es de jo lenne ha o is tobbre vinne, mondom neked is ugyanugy csinalnak utlevelet, csak be kellene adni a papirjaid. persze akkor mind tekergettek a nyakukat meg sorra jottek a kifogasaikkal. na az ilyen ember ne sirjon hogy s**rul el.

2016. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

,egymáson segíteni'

Ha jóba vagytok igen ha annyira szűkös körülmények között élsz hogy döntened kell hogy kaja legyen vagy fűtés legyen vagy ha mondjuk nagyösszegű tartozásod van de nem azt hogy: jajj annyira tetszik ez a telefon vedd meg nekem kérlek. ez nem segítés hanem ajándék/bónusz

2016. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok ja igen ténleg az előttem válaszoló mondta hogy te mit nyújtanál neki és most én is megkérdezem tőled ugyanezt mert ha már segítsünk egymáson az többes szám szóval halgattunk mit nyújtasz neki te?
2016. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2%
10-es vagyok: amelyik irastudatlan paraszt nem tudja ertelmezni amit irok, kerem hagyja el az oldalt.
2016. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

1. Attól, hogy valaki külföldön él, még egyáltalán nem biztos, hogy annyi pénze van, ami "elveszi az eszét", ugyanis egyrészt ott sem minden kpa (magyar szemmel nézve) sokat, másrészt ott a megélhetés jíval drágább, azaz a "sok" pénzböl nem igazán marad a végére.


2. Te miért nem élsz szsintén külföldön? AKkor neked is lenne pénzed.


3. Az egymások segítés szerinted azt jelenti, hogy ö penzel, te meg szivességet teszel neki, ha elfogadod? Vagy te mit segítenél neki?

2016. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Szia.

Mindenki saját sorsának a kovácsa! Előtted is nyitva az országhatár ... Aki mer az nyer 😉!

2016. máj. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
itt az igazsag az utolso kommentben magában foglal mindent. elgondolkodtatto hogy lassan már egy idegen hamarabb megkérdezi hogy mi van veled mint a sajat testvered.
2016. máj. 27. 12:04
 19/22 anonim ***** válasza:

Mindenki maga szerencséjének a kovácsa,ő tanult te meg nem,ennyi,ő lépett te nem.

Mit várnál?

Menj te is,országhatár nyitva kifogás helyett megoldás kellene.

2016. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2%
A sok okos. Kérdező: nehogy már nekik legyen igazuk. A sok képernyőkarcsi osztja az észt, de ha reggel nem lenne a boltban tej, meg kenyér akkor vonyítanának...
2016. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!