Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy éljem túl ezt az egy...

Hogy éljem túl ezt az egy évet itthon?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,végzős.Még van egy évem itthon.Az életem 15 éve egy pokol,apám és anyám borzalmas házassága miatt.Nyaranta dolgozom,hogy tudjam fedezni a szükségleteimet,mert anyámékra (bár bőven telik rá) ebben nem számíthatok.Elvállaltam hétvégén plusz műszakokat,ezért anyám ordítozik velem,és szid,hogy mire költöm a saját pénzemet.Fikázza azt a szakot,ahová menni szeretnék.A volt és a jelenlegi barátom közül egyiket sem engedte ide hozzánk,de nagyon leolt,ha én mentem/megyek hozzájuk,nem akarta hagyni,hogy ott aludjak,egyszer betelt a pohár és kikapcsoltam a telefonom,utána jól meg lettem ruházva,pedig,ha jól tudom,18 évesen van jogom oda menni,ahová akarok.Mindig szófogadó,jó tanuló kislány voltam,2 éve viszont elegem lett ebből a terrorból,és nekik ez nagyon nem tetszik.Rájuk vagyok utalva még 1 évig.Úgy érzem,hamarosan pszichiátriára kerülök.A barátaim is elhagytak miattuk,pedig azelőtt népszerű voltam.Mit tegyek?

2013. júl. 27. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
a középsulidnak nincs kolija? mert akkor mehetnél oda
2013. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

A barátod nem tud neked (ha másat nem) ,lelki támaszt nyújtani?


Amúgy,szerintem próbáld meg úgy felfogni hogy ha már ennyi időt kibírtál,ki fogsz még egy évet.

2013. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem engednének el koliba.Anyám óránként hív,melóban is,úgyhogy esélytelen.Sajnos a barátommal az a helyzet,hogy kettőnk közül én vagyok az erősebb lelkileg.
2013. júl. 27. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
menj koliba, 18 év felett nem tilthatja meg
2013. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem is mernék elmenni,mert jön a lelki terror megint,ha megemlítem...
2013. júl. 27. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy már? ha tényleg el akarsz menni akk az az egyetlen lehetőség vagy esetleg nagyi, nagynéni/nagybácsi, keresztszülő vagy ilyesmi nincs?
2013. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Míg náluk laksz azt csinálod amit ők mondanak. Ez van. Ezt kell elfogadni.
2013. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
írj privátot...
2013. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!