Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudnék tenni az ellen,...

Mit tudnék tenni az ellen, hogy többet kapok az élettől, mint a bátyám és ez engem nagyon zavar? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Nyáron lehetőségem van táborozni menni és szeretnék is menni,de nem tudom, hogy menjek-e,mert ez is egy olyan dolog amit bátyám eddig nem kapott meg (valószínűleg nem is fog) és ez engem zavar.De bátyámat megkérdeztem,hogy ő jönne e ha lehet azt mondta,hogy nem.(Alapból egy otthon ülő típus,nem jár el bulizni.)Meg olyan dolgokat kapok az élettől amire épp szükségem van és szeretem is,de szerintem meg se érdemlem.Meg inkább én vagyok a pénz költő (bulizások miatt).A bátyám kb 2-szer 3-szor volt "bulizni",de akkor én is ott voltam.De csak azért voltam ott,mert győzködött,hogy menjek.Én 16 vagyok a bátyám 18.

2016. máj. 28. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem kell tenned,és ne is akarj ezellen tenni. Élj,amig fiatal vagy,és ne törődj másokkal. Ha a bátyád igényelné,hidd el többször menne el szórakozni. De Nehogy miatta ne Menj el! Ne legyél hülye! Anno nővérem is otthon ülős volt,én minden héten buliztam szinte,nem vagyunk egyformák. Most közel a 40-hez bánja is,hogy nem szórakozott akkor.
2016. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
De a leírásod alapján a bátyád nem érzi, mintha kevesebbet kapott volna. Szerintem nem érdemes erőltetni.
2016. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

23 éves vagyok és nincs társasági életem, bulizni sem voltam még, nem is tervezem.

A húgom sem különbözik tőlem ilyen tekintetben nagyon.

2016. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Én sem vagyok bulizós, de egy jó mozira, kiállításra, állatkertbe szívesen elmegyek. Én már felnőtt vagyok, ezeket magam fizetem. Viszonylag sokat költök könyvekre is.

Nem mindenkinek az az élet élvezése, hogy buli/pia.

Ha nincs hobbija, amire szívesen költene...

Én a szüleitek helyében azt a pénzt, amit neked bulira adok, odaadnám neki is, hogy költse, amire akarja. Szerintem így fair.

2016. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Ne csinálj magadnak problémát ott, ahol nincs! Valaha adta a jelét a bátyád annak, hogy féltékeny, irígykedik?
2016. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell fölöslegesen mártírt csinálni magadból, ha olyan marhára menni akarna a bátyád táborba vagy bulizni, megoldaná.
2016. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem adta jelét féltékenységnek és irigységnek soha de amikor bulizni megyek szokta kérdezni,hogy minek megyek?Szerintem nem nagyon vannak barátai,szerintem nem is szokták hívni sehova se bulizni az osztály társai és a barátai (ha vannak barátai).Meg nyáron elvileg megyünk nyaralni is és a bátyám választotta ki az úti célt.Meg van olyan hely ahova el szeretne\el szertett volna menni,csak hát nem volt kivel.Mert a barátaim közül senki se akart most menni egy rendezvényre,ha ketten mentünk volna meg mi értelme lett volna?Meg szoktam kérdezni,hogy ő nem akar e jönni bulizni.Persze a válasz nem.Ahova el szeretne menni,a családot szokta kérdezni,hogy megyünk e.Ebbe az évben eddig néhányszor volt szórakozni,de azt is velem meg 1-2 barátommal.
2016. máj. 28. 12:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg könnyű mondani,hogy ne törődjek vele,amikor zavar ha akarom,ha nem.Meg így,hogy és mikor lesz barátnője?Eddig még sose volt tudtommal.Igaz nekem se,de én jelenleg szerelmes vagyok,ami megint más történet.
2016. máj. 28. 12:14
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Ne törődj te a bátyád barátnőjével, a saját életedet éld, ne az övét. Ő majd gondoskodik magáról.
2016. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig csak mártírkodsz. aző élete, nem neked kell helyette barátokat szerezni. neki kell összeszednie magát, változni kicsit és nyitni mások felé.
2016. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!