Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS Telezabálom magam, mégis...

SOS Telezabálom magam, mégis megőrülök, ennem KELL! Mit tegyek ez ellen? Rengeteget eszek, már a hányinger kerülget annyira televagyok, mégis kényszeres vagyok. Sokat eszek

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lelki dolog, de egyenlőre nem vagyok olyan helyzetben hogy kijussak abból amiben vagyok, ami okozza ezt. a "minden fejben dől el" pedig nem segít.

Hányni ugyan sosem hányok, mégis a hasam is úgy fáj a sok zabálástól, éjjel-nappal eszek, nem bírom megállni.

Próbáltam hogy rengeteget iszok, de nálam a "teltségérzet" nem enyhíti a "zabálnom KELL" dolgon.

Mit tehetnék? Van olyan bármi dolog ami valóban megszünteti az éhségérzetet? (Tehát nem telítettségérzetet okoz, hanem éhséget elveszi)

Van sok gyógyszer itthon, amiktől rosszul leszek és ilyenkor nem tudok enni egyedül, de sajnos emiatt voltam már halál közelben is, nem egyszer a detoxikálón kötöttem ki, szóval valami más megoldás kell.



2016. ápr. 26. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

küldöm az energiát!

Most

2016. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az éhség lenne a gond, éhségből szerintem nehezen zabálja túl magát az ember. Max. akkor, ha rossz ételeket eszik, egyesek pl. nem laknak jól fél kiló kenyérrel sem, hiába van benne sok kalória.

Ha lelki, akkor ezt magadnak kell rendbe tenned fejben, erre sajna nem sok mindent lehet mondani kívülről...


Ha csak enned kell, akkor próbálj a jóllakás után (mert szerintem jól kell laknod sok étellel, a kényszer az más) lightos dolgokat enni, hogy legalább ne edd túl magad, csak térfogatban.

2016. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valami lelki dolog lesz, igen. Ajánlom, hogy tölts minél több időt emberek között, töltődj fel ingerekkel, menj ki minél többet a friss levegőre, fuss napi 10-15 percet! De attól is függ, miket eszel. Gyümölcsből(alma, citrom, egres, eper, grapefruit, körte, málna, meggy, narancsm, ribizli) zöldségből, magvakból, sótlan és cukormentes ételekből, illetve tejmentes dolgokból (van már joghurt, puding, növényi tej) annyit ehetsz amennyi beléd fér, bajod úgy sem lesz belőle. A fehér lisztet is ajánlom elkerülni, tehát mindent, ami vércukor ingadozást okozhat. Ezért a gyümölcsöket se vidd túlzásba, egyél avokádót, puffasztott rizst, paprikát, uborkát, cukkinit, mandulát amennyi beléd fér. A lényeg, hogy ne egyél olyan ételeket amik drogként hatnak az agyra, és kevésbé is fogod kívánni őket.
2016. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!