Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a nővérem rám...

Mit tegyek, ha a nővérem rám haragszik emiatt?

Figyelt kérdés
Nővéremnek két és fél éve van egy kapcsolata,ami elég komolynak mondható. Fülig szerelmes. Nagyon örültem nekik, mert úgy látszott tényleg szeretik egymást. Viszont az első év után a barátja elkezdett egyértelmű utalásokat adni, hogy legyen köztünk valami, járjunk össze és feküdjünk le. Ezt le is írta ezért megmutattam nővéremnek. Össze vesztek és utána nővérem rám haragudott, bár nem az én hibám volt,mert soha nem tennék ilyet, egyértelműen elutasítottam és barátom is volt akkor... Végül együtt maradtak,eltelt még egy év és most megint elkezdte ezt az egészet a fiú. A nővéremnek még nem is mondtam, de olyan szinten haragszik rám, hogy nem beszél velem, nem veszi fel nekem a telefont, semmire nem válaszol. Szerintem sejtheti,hogy megint ír nekem a barátja (letiltottam, de telefonon is egyfolytában írogat..). Mit tegyek? 20l

2016. jún. 25. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem úgy tűnik, hogy a nővéred féltékeny lett rád, irigykedik. Ezt ő kezeli rosszul. Most a családi béke kedvéért ne hallgass most sem, mondd el neki nyugodtan, mondd meg neki, hogy már megint próbálkozik a barátja és szerintem megérné neki felvetni a szakítás gondolatát, mert a vér nem válik vízzé -itt a bizonyíték-. Viszont igen, probléma van a kommunikációval...komolyan, semmi szintű kapcsolat nincs köztetek? Végesetben szüleitek? Vagy olyan közös ismerősötök, közeli ismerősötök, családtagok, akiknél nem annyira probléma, hogy tudnak erről és esetleg ők ráírnának Facebook-on, felhívnák?

Szerintem most érdemesebb lenne több követ megmozgatni, úgymond utoljára, mert ha most sem tér észhez, akkor hagyni kell sajnos, hogy tanuljon a saját kárán, senki nem kényszeríti ebbe a kapcsolatba, te pedig megtettél mindent, elmondtad neki az igazat. Idővel, ha normális, belátja, hogy igazad volt és bocsánatot fog kérni, mégis csak testvérek vagytok és te semmi rosszat nem tettél, nem jöttél össze a csávóval.

2016. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Blokkold le a számát és nem tud se hívni se sms-ni ennyi
2016. jún. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene baja van a nővérednek, ennyire ronda,hogy foggal- körömmel kitart egy olyan gané ember mellett,aki ennyire nyilvánvalóan csalná? Nem rád kellene haragudnia, előbb-utóbb (ha eddig nem is tette), úgyis csalni fogja a pasi, mert láthatólag nem elég neki a nővéred, vagy nem elég jó. Akkor kellett volna lapátra tenni, amikor veled kikezdett, így, hogy elnézte neki, gyakorlatilag zöld utat adott a mocskos ügyeihez...
2016. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem blokkolnám a számát, hanem átirányítanám tesóméra, aztán mondja neki ;) ha ír azt is továbbítanám, és megkérném állítsa le a csávóját, mert kellemetlen nekwd ez a helyzet....
2016. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zaklatásért jelentsd fel a pasast! Problem solved
2016. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nővérem azért ragaszkodik ennyire hozzá szerintem, mert ő az első nagy szerelme.... Mondtam neki anno és nagyon igaz,hogy ha képes rám nyomulni, aki a barátnője húga, akkor mással is össze kavarhat,ha akar. Ma reggel sikerült elérnem tesómat és azt mondta, hogy az én hibám az egész, mert ha nem viselkednék ilyen megnyerően (ezt pl nem is értettem..), akkor a barátjának eszébe sem jutna,hogy vonzónak tart. Tehát én vagyok a hibás a szemében továbbra is.
2016. jún. 25. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy egy ilyen pasit fogott ki,és nem hisz neked.De majd rájön, hogy igazat mondtál, ha lebukik a pasi.Szerintem kerüld a pasit.

Előbb utóbb kibújik a szög a zsákból..

2016. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod ki foglalkozna ezek után vele, hogy még mindig te vagy a hibás. Ne haragudj, de testvéred egy oltári paraszt. Ha neki ez jó, akkor egészségére. Majd később hátha lesz egy parányi esze.
2016. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a pasi igazából veled cseszik ki. Ha haragszik rád emiatt a tesód, ki tudja miket fog még kombinálni. És ez neked a legrosszabb, persze kicsit neki is. A pasija veled cseszik ki a legjobban, neked okoz a legnagyobb kárt ezzel. Mondd meg a srácnak ezt, és ha ezután se veszi a lapot akkor emberileg egy nulla. Tesód emiatt téged fog utálni, és erről te nem tehetsz, és nem tudsz mit csinálni. Hiába beszélitek meg. Közelébe se menj a srácnak.
2019. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!