Rendben van ez így?

Figyelt kérdés

A nővérem kismama, pár hónapos terhes most.

Amíg nem volt terhes, mindig kis mennyiségben evett, mondhatni galambétkű volt.

Mostanában azonban rengeteget eszik: reggelire 4-5 zsömle vagy kifli, császárszalonna, felvágott, 4-5 fej paradicsom, paprika (a paradicsomot sosem szerette), joghurt vagy krémtúró, túró rudi!!!!

Ebédre nagy tányér leves, sok krumpli, fasírt/rántott hús, sütemény vagy édesség!

Uzsonnára MINDEN NAP! görögdinnyét eszik!

Vacsorára szendvics sok sajttal, felvágottal, házi tejet! (sosem itta a házi tejet, a szagától is fintorgott)


Utánaolvastam babakönyvekben, ami alapján arra következtettem, hogy fölöslegesen eszik ilyen sok ételt, ennyire nincs szüksége az ő szervezetének, ill. a növekvő babáénak sem?

Szóljak neki, hogy ez így nincs rendben szerintem? Vagy csak én túlzom el, és jobban aggódom a születendő babáért, mint ő?



2016. jún. 29. 16:01
 1/4 anonim válasza:
83%
Ne aggódj ,ez teljesen oké így. Amikor én kismama voltam kilószámra ettem a banánt. Este 10kor küldtem a férjem fagyiért. Terhesség alatt így megy ez. Nem mindenkinél ők a szerencsésebbek
2016. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
82%
Ennyitől a szülésig el fogja érni egy növendék ámbráscet méreteit. Vitaminokat kellene szednie, mert abból van sokra szüksége. Ez kiütné a kívánósság java részét is.
2016. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges:

1) a hormonok miatt ezeket most nagyon kívánja, és minél többet,

2) eddig vigyázott az alakjára, de azt hiszi, most elengedheti magát (az ilyenekből lesznek a bálnák, akiknek a férje jobb esetben elfogadja és támogatja a fogyásban, rosszabb esetben anyuka bebetonozza magát a "nekemgyerekemvan" kifogás mögé, apuka meg a karcsú kolléganővel flörtöl stb.)

2016. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális ! Majd ha te is benne leszel megtudod :)
2016. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!