Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek én vagyok igazságt...

Szerintetek én vagyok igazságtalan vagy tényleg nincs ez így rendben?

Figyelt kérdés

Röviden: A szüleim két helyen dolgoznak,én pedig egész nap.

26 éves testvérem, pedig hónapok óta otthon fekszik,két diplomával, és nyelvizsgával,mondván, ő nem megy el csak ha a papírjának megfelelő fizetést kap. De se alkalmi, se önkéntes se gyakornoki munkával nem próbálkozik, csak csetelget ,zenét hallgat,és osztja az észt, hogy milyen hülye akinek nincs végzettsége. Nekem nincs diplomám, a nyelvvizsga miatt.Ő várja anagy lehetőséget. Sajnos anyukámnak is csak nem régóta van munkája. Eddig én segítettem amit tudtam, de már beelfáradtam,hogy nem tudok sose félrerakni,hogy a saját életem élhessem előbb-utóbb.Mégis a húgom van Istenítve. Ha merek valamit szólni, akkor még én vagyok a rossz,és az a válasz,hogy bezzeg amikor én voltam munkanélküli, pedig akkor nekem voltak alkalmi munkáim,és segítettem. Lehet féltékeny is vagyok,de engem nagyon idegesít már a hozzáállása.


27/F



2013. nov. 1. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem otthon laknál akkor nem lennének gondok.
2013. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kevés a fizum, és nem tudok elrakni,se mert elkérik.

Laktam már külön,de munkanélküli lettem,és haza kellett költöznöm. Akkor is kértek,és adtam.

2013. nov. 1. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

A két diplomás, nyelvvizsgával rendelkező testvéred: élősködő.


A szüleid helyében lépnék: vagy munkát keres és az első lehetőséget megragadja, vagy fel is út, le is őt, indulás szerencsét próbálni, mert nem tartjátok el.

2013. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindig ez van, a való életben is. Aki tanult, erős, dolgozik, van mersze és tudása, előrelátó, befektet stb. azokat sarcolják az egyre magasabb adóval, bezzeg a tanulatlan, sokgyerekes, írástudatlan prolikat mindenféle segéllyel árasztják el, értelemszerűen a sikeres emberek adójából... megoldás:csináld meg azt a nyelvvizsgát, fogd meg a diplomádat és irány külföld.
2013. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rávehetnéd legalább arra, hogy idegen nyelvet gyakoroljon veled, akkor neked is meglenne a diplomád és nem nézhetne le. vesd fel a szüleidnek, ebben biztos támogatnának.
2013. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valóban nincs ez rendjén...

És persze érthető, hogy fáj neked, de ez kizárólag a szüleid hibája.

Azt gondolom, ha beleadsz a rezsibe, kajába, az korrekt, de annál több már lehúzás

2013. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lépj le és hátra se nézz!
2013. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem is lépj le fizukor és ennyi...
2013. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!