Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit egyek? - Ez önzés részemrő...

BiTOPro97 kérdése:

Mit egyek? - Ez önzés részemről, vagy önzetlenség a részéről, vagy mindkettő. És mi lenne a helyes, vagy nem nekem kell ezt most eldöntenem?

Figyelt kérdés
Ki vagyok borulva, mivel a hozzám négy legközelebb állószemély közül, az egyik válságos állapotban kórházban van. A húgom is z egyik ilyen személy, és könnyen lehet hasonló prioritást érez a személy iránt, mivel a nagyapánk. Az ikerhúgom aki orvostan hallgató amúgy, de akinek a párja orvos az ország másik felén - ahol a húgom amúgy a tanulmányait végezi máskülönben, most egy időre hozzám költözött. De tudom, hogy ez nem tesz jót a kapcsolatunknak a párjával, a SkyPe világában sem.
2016. júl. 1. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt nem értem. De úgy egyáltalán nem. Próbáld meg másképp leírni!
2016. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Krumplistésztát.

Amúgy miben is kéne döntést hoznod?

2016. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyél paradicsomos káposztát, és ne aggódj azon, hogy milyen a kapcsolatod a tesód pasijával nekik kell kijönniük egymással. Nagypapádnak amúgy jobbulást kívánok.
2016. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy a viccet félretéve, asszem végre felfogtam. Szóval a tesódat megkérted, hogy költözzön hozzád, mert ki vagy borulva a papa miatt, de félsz, hogy ez rosszat tesz a kapcsolatának a pasijával.

Szerintem nagylány, el tudja dönteni, belefér-e neki, ha gáz van, hazamegy, te meg próbáld meg addig összekapni magad, hogy egyedül is boldogulj.

2016. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus 4-es, hatalmas gratula. Én vagy 3-szor olvastam el és mégsem volt tiszta, hogy mit akar.


A kérdésre válaszolva: nem neked kell döntened a húgod és a párja párkapcsolatában, hanem nekik. Egy olyan problémán agyalsz ami nem is létezik.

2016. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyek = tegyek ?:D
2016. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem önzés,ezt családi összetartásnak,meg testvéri szeretetnek hívják.

Erőt,kitartást nektek!

2016. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen a diszlexia, pszichiáter és terapeuta, nem (elsőfokú) nagynéném szerint a szüleim az okai, főleg hogy csak magyar nyelven jelent meg. Ők ezen a nyelv kommunikáltak egymással, míg volt rokonom akivel csak németül. Csak hát ebben a kérdésben, mint tudjuk a németországi hozzáállás egészen más. Tehát kénytelen voltam magyarul feltenni a kérdést itt.

Nem rég regisztráltam itt és magyar nyelvű oldalon sem szoktam, mert én akartam másoknak segíteni. - mivel mások biztattak erre.


Amúgy húgom döntött úgy, persze a belegyezésemmel, hogy hozzám költözne most, és elsősorban miattam.


A realitások azok sajnos, az orvosok szint is - ők is részben anyai ági rokonok - , hogy nagyapám csak valamilyen Isteni csoda folytán fogja élve elhagyni a kórházat. Amúgy anyám is orvos. Tehát direktbe kapom az információkat.

2016. júl. 1. 11:11
 9/11 A kérdező kommentje:

JAVÍTVA: Mit tegyek? - Ez önzés részemről, vagy önzetlenség a részéről, vagy mindkettő. És mi lenne a helyes, vagy nem nekem kell ezt most eldöntenem?


Igen, tény hogy húgom sem kamasz már, és én sem. Párja meg főleg nem, tehát felnőtt emberek döntéseiről van szó.


Nekem nagyon jól esik, hogy itt van a húgom. De az ő boldogsága nekem fontosabb, mint az enyém.

2016. júl. 1. 11:14
 10/11 A kérdező kommentje:
A realitások azok sajnos, az orvosok szerint is - ők is részben anyai ági rokonok - , hogy nagyapám csak valamilyen Isteni csoda folytán fogja élve elhagyni a kórházat. Amúgy anyám is orvos. Tehát direktbe kapom az információkat.
2016. júl. 1. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!