Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kellene csinálnom?

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Tesóm teljesen meg változott most 17 éves eddig nem jöttünk ki valami jól de az elmúlt időben fura lett átjön esténként filmezni/sorozatozni az én szobámba. Tanácsokat ad,hogy ne mindig hosszú nadrágot viseljek mert a szoknya jobban áll vagy a cicanaci,beszélget velem de csak a FIÚK-ról,hogy volt már barátom vagy mi volt eddig a legtöbb ameddig eljutottam egy fiúval? :/

14éves vagyok. A legutóbb át jött megmasszírozta a talpam ami egyébként nagyon jól esett aztán hátamra fordított és egyre feljebb haladt a végén már kajak a fenekem masszírozta. De ez csak egy eset van még néhány hasonló..most nem beszélek vele...



2016. márc. 10. 06:34
 1/9 Life10 válasza:
21%
Sajnos vagy nem sajnos de a tesód bukikrád elég rendesen.Én megbeszélném vele az ügyet.Mellesleg én fiúvagyok. :/
2016. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bukik rám??? A testvérem! Lehet félreérteted
2016. márc. 10. 07:12
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Te nem beszélsz vele mert a seggedet gyúrta :D

Akkor most mit is értettünk félre?

2016. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kerülöm.


Te szóba állnál tesóddal ha a te seggedet "gyúrná":S

2016. márc. 10. 07:35
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Elsőnek igaza van.

Tesód szexelni szeretne veled... :(

2016. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha esetleg csak féltestvér, az még inkább valószínűsíti a dolgot.
2016. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Igazából nincs benne semmi különös. Mivel ő is változik, most olyan időszaka van, hogy jobban érdeklik a lányok mit korábban. Szeretne minél több lány társaságot, barátnak, szerelemnek, szexnek. Mivel veled az utóbbi nem lehetséges (mármint erkölcsileg), így inkább barátkozik. Lány barátot fedezett fel benned, akivel beszélgethet akár szexről is és akinek akár a seggét is megmaszírozhatja, bűntudat nélkül.

Nekem is van hugom, mi is hasonló képen vagyunk, de én tesóm még kéri is hogy maszírozzam, vagyis nincs gond az ilyenekből. Sőt, nem is vagyunk szégyenlősek egymás előtt.

Kezeld te is fiú barátként, ezt tudod tenni és akkor nem történik olyan amit esetleg nem akarsz.

20F

2016. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet anyád bízta meg, hogy csekkoljon le, hogy állsz fiú ügyekben. Mert úgy gondolja neki úgy se mondanád el, tesódnak meg könnyebben megnyílsz.

Vagy lehet ez is csak egy szokásos válaszvadász kamu...

2016. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"megmasszírozta a talpam ami egyébként nagyon jól esett aztán hátamra fordított és egyre feljebb haladt a végén már kajak a fenekem masszírozta."


Neked hol van a feneked? Normális embernek a háta alatt, tehát ha te a hátadon feküdtél, akkor nem értem, hogyan érte el. Vagy hogy miért nem szóltál még időben. Kamu lesz ez, egyre vadabb szarok vannak kiírva.

2016. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!