Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm mindig a gépemet...

A tesóm mindig a gépemet használja és nagyon zavaró! Mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy tesóm aki 20 éves és mindig bejön a szobámba kopogás nélkül és letölt filmet de nem egyet hanem vagy 3-4et egyszerre ami 2-3óráig is eltart ezalatt a netem lassú és alig tudom használni.Párnapja egy facebook hacket próbálkozott letölteni hogy feltörjön valakit én mondtam hogy vírusos és nem is működik hát így is lett azt mondta ha baj lesz a géppel kifizeti aztán mikor mondtam neki akkor elkezdi:kuss már kit érdekel meg stb..már nagyon idegesít mit tehetnék?:/ 13/L
2016. júl. 17. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nincs saját gépe?

Szülők tudják? Mit szólnak hozzá?

2016. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelszó!
2016. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátjánál van gépe, és igen tudják de erre mindig az a válasz hogy jajj hagyjad már
2016. júl. 17. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jelszóval levéde, a tesó menjen a barátjához!
2016. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jelszó
2016. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban a TE géped, akkor jelszó és szimplán nem engeded oda. Vagy raksz rá gyerekzárat. :Đ
2016. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külön felhasználói fiók, jelszóval védve. Ha meg nyaggat csinálj neki is egy korlátozott fiókot ahol a tárhely kvótája minimális. És javaslom hogy te magad se rendszergazdai fiókkal használd a gépet.
2016. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!