Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyiben normális, ha az...

Mennyiben normális, ha az ikerbátyám így viselkedik? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Már kicsi korunk óta ilyen, mégis, leginkább most jutottam el arra a pontra, hogy azt mondjam, köszönöm szépen, de elég. Mikor barátom van, ellenszenvesen viselkedik, féltékeny rá, többször hangoztatja, hogy a fiú nem vehet el tőle, meg hogy az övé vagyok (persze nem szexuálisan, félre ne értsen valaki). Folyton figyeli minden egyes lépésemet, ha nem vagyok mellette, akkor is magamon érzem a szemeit. Reggel ott van, amikor öltözködöm, elkísér vásárolni, mindenben támogat, mégis kínosan ügyel mindenre. Néha még a fürdőben is ott van, amikor zuhanyzom, fürdök. Mindenkire féltékeny és úgy viselkedik, mintha tényleg csak hozzá tartoznék. Nem a tulajdonaként bánik velem, csak... néha már őrjítő a közelsége. A kérdésem pedig, hogy mit tudnék ez ellen tenni? Nem akarom megbántani, de néha már nem kapok tőle levegőt.

2014. ápr. 11. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad megmondani neki? Hány évesek vagytok? Mert ha fiatalok, akkor szólj szüleidnek egyébként beszéljétek/pszichológus. A szexuális közeledést meg nem kéne elvetni, mert ikreknél azért gyakoribb, mint "sima" testvéreknél...
2014. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos kor fölött nem tartanám ép a legnormálisabbnak,ha egyik testvér nézi a másikat miközben öltözik,fürdik...pláne ha ellenkező neműek.
2014. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első körben mond meg neki normálisan,hogy te nagyon furcsának tartod,hogy néz téged miközben a fent említett dolgokat csinálod így tegye meg neked azt a szívességet, hogy hagyja abba,szeretnél egyedül lenni. Ha a szép szóból nem ért,akkor agyilag lehet valami probléma. Fürdésnél fogod magad és bezárkózól.Nincs abba semmi. HA ezt szóvá teszi,esetleg örjöngve veri az ajtót,hogy enged be,nos akkor be kell látnod,hogy valóban nagy problémái vannak, és ekkor kell szólni a szülőknek,hogy ezzel az állapottal csináljanak valamit sűrgősen. Azt te nem tudhatod,hogy "milyen szemmel néz rád", 10 pedofilból 9 se mondja meg,hogy pedofil ... Úgyhogy először normálisan,mint értelmes ember,az értelmesnek. Aztán meglátod mennyi értelmes szellemileg. Lehet súlyos beteg is...vagy csak alakulóban van nála.
2014. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, szóltam már neki, hogy néha azért hagyhatná, hogy legyen magánéletem, erre viszont mindig azt a választ kaptam, hogy ikrek vagyunk, szinte teljesen egyek, mégis, miért lenne titkolni valóm? Máskor még csak nem is mondott semmit. 18, lassan 19 évesek leszünk. A szüleimmel nem töltünk túl sok időt, igazság szerint elég ritkán látjuk őket, így annyira nincsenek képben a helyzettel, viszont támogatják, hogy mindig ott legyünk egymásnak, ha baj van. Na ja, csak ez már nem csak akkor van. A szexuális közeledést azért vetem el, mert egyrészről mindketten gusztustalannak tartjuk a vérfertőzést, másrészről pedig kiskorában is ezt csinálta, volt, hogy 3-4 évesen odajött hozzám a homokozóban valami kislány játszani, ő pedig magához szorított vagy elvonszolt, vagy már nem is tudom mit csinált, de annyi biztos, hogy mondta neki, hogy menjen el, mert én az övé vagyok.

Természetesen épp elméjű, ha megkérem, hogy legyen már oly szíves és menjen ki a fürdőből/szobából, akkor kimegy, de mindig mondja, hogy a közelben lesz, sikítsak, ha kell valami. Általában tényleg NAGYON a közelben van. Illetve itt is szintén annyi szokott lenni a válasza, hogy gyakorlatilag egyek vagyunk, együtt nőttünk fel, milyen titkolni valóm lehetne?

2014. ápr. 11. 18:56
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

az akkor is beteges...

legyetek egymásnak, de van magán élet is , főleg ne kukkoljon meztelenül...

ha véletlen 30 évesen megengedné ő felsége h férjhez menj akkor is ott feküdne az ágyban a nászéjszakán is? :O

a vérfertőzés meg csak a gyerekszületésnél számít, sok testvér/rokon attól még kefél mert hát sima ember a szexben..

2014. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jah mikor meztelen voltál és ott volt állt már fel a pénisze? mert ha igen akkor bizony szexuális közeledés van
2014. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Minden tekintetben elítélem, illetve elítéli ő is a rokonok közötti szerelmi vagy szexuális kapcsolatot.

Mint említettem, 19 éves leszek, ha ilyen előfordult volna, szerinted lenne esély arra, hogy egy házban lakjak vele? Ilyen esetben mindenképp pszichológushoz mentem volna vele. De nem, nem volt, nem úgy közeledik felém.

2014. ápr. 11. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy már gyerek korotokban, kellett volna vmit csinálni.
2014. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldte, bocsi.

Az a baj, hogy már gyerek korotokban, kellett volna vmit csinálni. Neki ez a fajta testvéri szeretet lett, úgy mond a "normális", holott ez nem az. Két külön ember vagytok, saját személyiséggel, nem szabadna ennyire a nyakadon lennie. Vannak barátai?

2014. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú kicsit durván hangzik, jó thrilleres alapsztori :/ Szerintem mindenképp menjetek pszichológushoz.
2014. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!