Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy reagálnátok ha az...

Ti hogy reagálnátok ha az ikertesótok (tesótok) lehülyézne, szolnátok neki h ez rosszul esik nektek és ő csak annyit felel rá h ő azt csinál amit akar őt nemérdekli?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A "hülye" szó mostanság már alig bír sértő tartalommal. Mi is gyakran mondjuk egymásra a tesóimmal, de egyikünk se veszi magára, mert csak hülyülünk. A te helyedben én nem vennék róla tudomást, vagy szimplán visszahülyéznék.
2016. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer már le is k_rváztam a tesóm mert nagyon felhúzott...persze nem gondoltam komolyan és ezt ő is tudja, annyit mondott "OK" és szent a béke. Szerintem testvérek között tök normális a "szitkozódás" már amennyiben nem gondolják komolyan.
2016. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Hülye vagy!

- Ez rosszul esik nekem

- Nem érdekel!


Hány évesek vagytok!

2016. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem azesett igazán rosszul h lehülyézett,hanem h mondtam is neki h rosszul esik és őt meg nemérdekli ráadásul ikertesók vagyunk ha ő szól valamiért h ne ez rosszul esik neki,akkor én azt abbahagyom de ha én kérem őt nemérdekli.
2016. júl. 19. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ikrek vagytok nemde? Na mármost, ha egypetéjüek is ráadásnak, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy ti ketten vagytok egyek, tehát, ha te hülye vagy, akkor ő is. ez olyan mint amikor az öcsém mondta nekem, hogy a k. anyádat! Én meg majd bepisiltem a röhögéstől. Nem értette, és kérdezte, hogy ezen mit kell röhögni. Felhomályosítottam, hogy ha az én anyám egy sarki, akkor az övé is. Ezen elgondolkozott, és többé nem mondta.
2016. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!