Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buliban vagyunk, mindenki...

Buliban vagyunk, mindenki táncolgat. Lányok ti hogy reagálnátok le ha egy fiú odamegy és kedvesen, de határozottan pl azt súgja a fületekbe, hogy szexisen táncolsz, jó a segged, vagy akár keményebbet (szexelne veled)?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexisen táncolsz oké, a jo a segged (kő kola? hahaha...) bunkó, a szexelnék veled túl lényegre törő
2015. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elsore mosolyognek, megkoszonnem es tancolnek vele, a masodiknal mosolyognek de elkonyvelnem ugy, hogy vele sose jonnek ossze, a harmadiknal arrebb mennek mert ne mondogassanak nekem minden ismeretseg nélkül ilyet.

18/l

2015. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megijednék, nekem ez túl rámenős. Bár nem is szoktam soha kihívóan táncolni.
2015. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attó függ, mennyi pia van benne.
2015. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene :)
2015. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es, 2-es valaszoloval egyetertek :) Talan az utso beszolasra visszaszolnek neki, h "ha a f*rk*ad is akkora, mint amekkora bunko paraszt vagy, akkor talan" :) Felhaborito, h ilyen sutyerakok is vannak...
2015. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Lányok ti hogy reagálnátok le ha egy fiú odamegy és kedvesen, de határozottan pl azt súgja a fületekbe" - eddig oké, múltkor így szedtek fel. :) Na de nem ilyen szöveggel. Repült volna azonnal.
2015. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi volt az a szöveg? :)
2015. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!