Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám állandóan piszkál....

Bátyám állandóan piszkál. Miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bátyám (lassan)5 éve hogy folyamatosan belém köt ő csak 3 éve idősebb mint én.Most utoljára azzal hogy kipróbáltam a "Pokemon Go"-t és ezt kérdezte. "Na van pokemon a kertben " oszt kiröhögött én próbálom TESTVÉRILEG "szeretni" de ő mindig megaláz és ez rosszul esik.

Ha segít a élet korom :13 éves fiú



2016. júl. 19. 18:51
 1/7 anonim válasza:

Jaj nem kell vele foglalkozni, az én bátyám 5 évvel idősebb nálam és ugyanezt csinálta, de csak addig amíg rá nem jöttem arra, hogyha nem törődöm vele, akkor abbahagyja mivel azt élvezi, hogy nyafogok :D

Tehát, ha beszól szólj vissza neki vagy ne is foglalkozz vele és ennyi :)

16/L

2016. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg még annyit hogy bármit csinálok bármit teszek mindig megtalálja a módját hogy a lelkenbe toporjon. És ez az amit soha de soha nem lehet megszokni legalább is én nem fogom.
2016. júl. 19. 19:07
 3/7 anonim válasza:

Első vagyok, ez is ismerős:)

Nagyon szeretek rajzolni és ő minden rajzomat leszólta, igazából tudtam, hogy neki van igaza, mert tényleg nem volt valami jó amit csináltam, de mégis fogtam magam odamentem hozzá és szépen megmondtam neki, hogy többet ne csinálja ezt velem, mert ezzel csak elveszi a kedvemet tőle és hogy nekem ez nagyon rosszul esik, hogy a saját testvéremtől ilyent kell hallanom. Azóta ezt is abba hagyta, ha kikérem a véleményét most is elmondta csak mostmár finomabban, hogy mit javítsak rajta meg ilyesmik:)

Esküszöm azóta mintha kicserélték volna ez volt kb. 4 éve, azóta van egy bátyám, akiért bármit megtennék, és mostmár tudom, hogy ő is értem.

Tehát én azt ajánlom, hogy beszélj vele, mert semmit nem vesztesz vele, ha meg ezek után is bunkó lesz veled, akkor meg sz@rd le, ki fogja nőni :D

2016. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Csak 3 éve idősebb, mint te? Előtte te voltál az idősebb? :)

Töröld le azt az idióta pokémont go-t és élj. Olvass. Alkoss. Fejlődj. Igaza van bátyádnak (aki 3 éve még az öcsé volt) XDDDD

2016. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es

Igazán megtehetnéd azt,hogy nem kritizálsz egy embert akit nem is ismersz!Ráadásul te sem tudsz nagyon írni! ;) "Pokémont got"....nem véletlen pokémon go??? :'D

Mintha valamikor nem írhatna valamit véletlenül félre.Gondolkozz el ezen!Most jobb lett a lelkivilágodnak?


Kedves kérdező!

Próbálj vele beszélni!Ha mást nem álj ki magadért! :)

2016. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egyetértek a négyessel és nem írta el :) Csak ragot tett hozzá! (ez most neked szólt utolsó, te írtad hogy ne kössön bele a írásába...erre te belekötsz az egyébként helyes írásába...) Na és kérdező nekem három bátyám van :D Sejtheted milyen lehet :D De én így szeretem őket ahogy vannak :) Kicsit zavaró de miután vagy nem törődök vele vagy visszavágok vagy kedveskedek valamivel nem bántanak :))

13/l

2016. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy ő a főnök... Mert a bátyád. Akkor jó ha lesztek és nem fog piszkálni.
2016. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!