Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem szerintetek miért...

Nővérem szerintetek miért akar beleszólni az életünkbe állandóan?

Figyelt kérdés
41 éves én 28 vagyok.Ő mindenben tapasztaltabb, mindenkinél mindent jobban tud és mindenkinek azt kéne csinálnia amit ő tanácsol.Engem sokszor számon kér és gúnyolódik ha találkozunk, aztán ha gorombán szólok vissza vérig sértődik és megy Anyuhoz panaszkodni.Folyton azon van kiakadva, hogy miért nincs még gyerekünk, miért nem dolgozom itt-ott-amott inkább amit ő javasol, meg hasonlók.Ha nem hívom fel egy hónapig pl. akkor megy a duma, hogy én bunkó vagyok, de ő felnem hívna sosem.Az az igazság, hogy nem nagyon szoktam rá hallgatni és böki a csőrét ez is.

2016. júl. 14. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki nincs saját élete 40+os létére, hogy folyton téged szabályozna?
2016. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hallgatsz rá, akkor miért érdekel? Amúgy biztosan túl sok ideje van, meg megszokta, hogy ő az idősebb, és beleszólhat a dolgaidba. Nem kell vele foglalkozni, maximum elmondhatod neki, hogy köszönöd a megtisztelő figyelmét, de nem kérsz belőle.
2016. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon unatkozik és nagyon szeret fontoskodni. Vannak ilyenek, nem tudsz vele mit csinálni. Akárhányszor elmondod neki, h ne szóljon bele az életetekbe, u.úgy osztani fogja az észt továbbra is, mert Ő ILYEN.
2016. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg, köszönd meg a "segítségét", utána csináld úgy ahogy te szeretnéd. :)
2016. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen a természete. Sokat nem tudsz vele kezdeni, együk füleden be és a másikon ki. 41 évesen gúnyolódik? Ilyen emebr szavára nem kell adni.
2016. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen előttem mindent leírtak. :) Minden előttem szólóval egyetértek.
2016. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Neki eléggé rossz élete van és sajnos nem azzal foglalkozik, hanem inkább az enyémmel.Beszélgetni kezdünk és erre mindíg kioktat én meg nem mondok rá semmit.
2016. júl. 14. 15:13
 8/11 acelsziv ***** válasza:
100%
Azért az elég szánalmas, hogy 40 fölött még mindig anyucihoz rohan árulkodni.
2016. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"És megy anyuhoz panaszkodni."

Egy 41 éves panaszkodik a 60-70 éves anyjának a 28 éves húgáról.

Ennyire nincs élete. Sajnálom is,meg nem is. Kissé nevetséges,és szánalomkeltő egyben.

2016. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Várj, várj, tudom, mi van. Ő csúnya vagy elhízott, vagy nagyon korán lett gyereke, vagy egyáltalán nincs. A férfiaknál sincs szerencséje, nincs jó munkája.


Ezzel ellentétben, te gyönyörű vagy, nem te mondod ezt, mindenki más a környezetedben, jó munkád van, kedves párod, jó az anyagi helyzetetek.

2016. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!