Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A Nővérem minden nap ordibál...

A Nővérem minden nap ordibál velem, én pedig csak békét szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok a növérem 14 (15lesz nemsokára) és állandóan üvöltözik mindenkivel ,anyukámmal és apukámmal is ordibál mintha a kutyájuk lenne és nincs üegelégedve magával mert elég pufóka és lehet hogy ezért ? Nincs tul sok barátja és mindig megver ha én vagyok a hibás ha nem. Mit tegyek hogy jo legyen a kapcsolatunk? Én csinálok valamit rosszul?
2016. júl. 23. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Úgy meg kéne verned, hogy egy hónapig lábra se bírjon állni!
2016. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h te csinálsz rosszul bármit, kivéve ha direkt cukkolod, igaz ütnie akkor se kéne (bár testvérek közt lássuk be ez azért nem olyan ritka, max kinövik). Nem neked kell vele bármit csinálni, hanem a szüleidnek, de igen gyorsan.
2016. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

hormonok a kontrol hiánya

emberek közé kel járatni hogy megtanulja magát kontrolálni

te pedig nyugotan tiszta erőből üss vissza

2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Az jutott eszembe, hogy ha megoldható, ilyenkor, mikor csúnyán kikel magából, vedd fel telefonnal mit művel, majd ha egy "szép kis anyag" összegyűlik, akár családilag mutassátok meg neki.

Talán ha látja, mennyire visszataszító a viselkedése, kicsit visszább vesz.

2016. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!