Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudok tenni a nővéremmel?...

Mit tudok tenni a nővéremmel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a nővérem(14) mindig veszekszik az Anyámmal,mert be akar menni a városba találkozni a barátaival,eddig még

normális de az a gond hogy megbeszélték hogy heti 2-szer mehet be.Erre ő ezen a héten 4-szer ment be ráadásul egyszer titokban máskor pedig kiharcolta.A barátai sem valami jó társaság,idétlenek,bunkók,azt hiszik így "menők".Ja és olyan 14 től 18 évesig vannak,és majdnem mindenki iszik,cigizik.A tesóm jól nevelt odafigyelnek rá a szüleim,így ő nem iszik,cigizik.A stílusa is megváltozott,most sokkal bunkóbb,visszabeszél,ésazthiszi hogy ő a "király".

Mit csinálhatnék Én hogy jobb legyen,ne veszekedjünk?

Kérlek segítsetek,és köszi hogy végigolvastad!

12/L


2016. júl. 24. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt hiszi*
2016. júl. 24. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kamasz és a határait feszegeti. merre laktok, vagy mi okból mehet be a városba csak heti 2x?


egyébként te nem sok mindent tudsz tenni. a szüleidnek kell megnevelni őt.

2016. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem hogy busszal 20perc ,mert a külvárosban lakunk.
2016. júl. 24. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
20 perc az semmi. én munkába(budapesten belül) 45-50 perc mire beérek.
2016. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!