Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem tudom feldolgozni! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem tudom feldolgozni! A vőlegényem megcsalt a nővéremmel, ezen soha nem tudom túl tenni magam?

Figyelt kérdés
A nővéremmel nagyon jóba voltunk és mikor eljegyeztük egymást a vőlegényemmel aznap lefeküdtek a völegényemmel amondóan nem tudott haza jönni hogy behívták a munka helyére.És aztán 3 hónap múlva kezdett nagyon feltünő lenni hányszor behívják a munkahelyére úgyhogy követtem egy ilyen alkalommal és a nővérem lakásánál állt meg.És hát csókal ölelésel fogadták egymást aztán bementek.Mikor haza ért a völegényem és elmondtam neki amit láttam megkérdeztem mióta és hát az eljegyzésünktől.Nem is érzett bűntudatott aztán közölte hogy a nővérem gyereket vár tőle és hogy szakít velem mert nem kellek neki és hogy kéri vissza a gyűrűt.És a nővéremhez költözött.
2013. márc. 15. 17:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocs az elején elrontottam azt írtam a völegényem lefeküdt a vőlegényemmel na szóval a vőlegényem a nővéremmel
2013. márc. 15. 17:37
 2/15 anonim ***** válasza:
jézusom,ez igaz? először is: sajnálom. talán jobb így,hogy kiderült,mert ha nem a nővéreddel,akkor mással csalt volna meg.én a helyedben mind a kettővel azonnali hatállyal megszakítanám a kapcsolatot
2013. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, igaz-e ez a kérdés. de ha igaz, sajnálom, és tényleg tartsd távol magad a nővéredtől és a fiútól is. tudom, nem könnyű... :(
2013. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:

Ha ez igaz akkor jó nagy f@sz a vőlegényed már ex vőlegényed.

De végül is családban marad nem? :)

2013. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A szüleim reakcioja még inkább meglepett hogy szegény kis nővérkém ne báncsam ő csak megtalálta az igazit.És melémm ki ált?Senki!Ez már képtelenség.Elköltöztem és megmondtam nekik hogy hagyank békén az egész családom látni se akarom őket.
2013. márc. 15. 17:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Patkány mindkettő, én a nővéremnek ezt az életben nem bocsájtanám meg. És akkor még családi eseményeken is nézegetheted őket...undorító.:S Sajnálom.
2013. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ASOT ***** válasza:

Jesszus bocs a kifejezésért de ritka egy se-ggfej családod van.

Hány évesek vagytok? gondolom dolgozol ha lehetőséged van elmenni nem?

2013. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok állatorvos vagyok de azért még be tudok menni a régi munka helyemre nem olyan messze költöztem én 25 éves vagyok a nővérem meg 30
2013. márc. 15. 17:50
 9/15 anonim ***** válasza:
patkányok-.-" az ilyen nem testvér, én szóba nem állnék többet egyikkel sem
2013. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy normális pasit, akivel saját családot alapíthatsz, a többieket pedig felejtsd el.
2013. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!