Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálhatnék a nővéremmel...

Mit csinálhatnék a nővéremmel hogy rájöjjön hogy ez nem Jó? (köszi hogyha elolvastad, ha hosszú lett bocsi)

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt van a barátjával és azelőtt annyira jó testvérek voltunk hogy bármit elmondhattam neki és ez fordítva is igaz,ott voltam mellette mikor anyu tudta nélkül cigizett,ha bármi bajom volt a suliban egyből "ugrott" aztán most hogy fél éve együtt van a barátjával teljesen megváltozott,nem tartja be amit megígér a legapróbb dolgokon össze veszünk flegma lett és átvette a barátja stílusát ami nem a legjobb a barátja ilyen anyuci eltart én inkább csak Xbox-ozok stbstb és nővérem se akar be járni dolgozni és végül tényleg nem ment dolgozni most lett egy másik munkahelye oda remélem be fog járni,meg mikor megbeszéljük hogy ekkor és ekkor jön haza még nem is szól hogy nem jön haza hanem a barátjánál marad,mondtuk már neki hogy(most mondjuj legyen az a nővérem neve hogy aliz a barátjáé meg Patrik) aliz ez így nagyon nem jó állapot ami most van megváltoztál és nem jó irányba kezdesz olyan lenni mint patrik és ez nem jó! Erre neki az a válasza hogy nem változtam meg stb stb....mit tehetnék hogy felismerje hogy ez az állapot nem jó?

16/L,20/L,19/F

Bocsi hogyha el írtam valamit telefonról írok



2016. júl. 24. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sajna semmit nem tehetsz. főleg, ha makacs természet a nővéred - márpedig annak tűnik. az ember a saját hibájából okul a legjobban. rá fog jönni, h a barátja nem kóser, és kiszeret majd belőle, de ezt neki kell meglépnie.


javaslom, h szállj le róla. ne foglalkozz vele, ignoráld, amennyire lehet. ne kérd számon, ne érezze, h ő neked még mindig olyan fontos. hátha észbe kap, ha látja, h elveszíti a kishúgát, mint szövetségest, barátot. csak annyit adj neki, amennyit ő ad. haragot se mutass! csak lexarást! ez az egyetlen dolog, ami működhet - vagy az idő, kivárni, amíg rájön magától. úgysem tart örökké!

2016. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat sokat segítettél 😊❤
2016. júl. 25. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem se szólj bele. ha próbálod lebeszélni a barátjáról, előfordulhat,hogy csak azért is vele marad..

ha nem illenek össze és tényleg egy semmire kellő a barátja,akkor úgyis rájön idővel és szakítanak.

2016. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ne szólj bele, elvakítja a rózsaszín köd és a barátja épp az atyaúristen. Majd ha szerelmes leszel, megérted.

Leülhetsz vele beszélngetni ugyan, hogy hiányoznak a régi dolgok, nem érzed, hogy melletted van ésatöbbi, de lássuk be, te se avgy már kisgyerek meg ő se, az normális hogy mindenki elkezd a saját lábára állni, az nyilván nem, hogy a gyerek meg rossz hatással van rá.

2016. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalon vagyok. Én vagyok az, akire azt mondták, hogy elvette a családtól a kisfiúkat.

Rólam is sok mindent mondtak az elején, hogy ilyen meg olyan vagyok, de már több mint 10 éve vagyunk együtt.

Az, hogy Ti régen mit csináltatok, mit beszéltetek meg, milyen bizalmasai voltatok egymásnak az egy dolog.

Most van az életében más, akibe szerelmes, akivel jobban együtt akar lenni, mint a családjával.

Ha bele szólsz az életébe, akkor csak elmérgesíted a helyzeted. vagy rájön magától vagy így marad.

Nálunk megrontotta a kapcsolatot a párom családjával az, hogy az elején folyamatosan kritizáltak engem.

2016. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!