Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen értelmes dolgot csinálh...

Milyen értelmes dolgot csinálhatnék hosszú kényszerszabadságom idején?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okok miatt valószínűleg még hónapokig nem fogok tudni dolgozni. Viszont már nem kell folyton ágyban feküdnöm, és szeretnék valami hasznos dolgot találni, amivel leköthetném magam. Elkezdtem nyelvet tanulni, mi mást csinálhatnék még?

2015. nov. 20. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Horgolás? Főzés? Modellezés?


Én tuti játszanék, de az nem értelmes tevékenység :D


Gyors felépülést!

2015. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyban függ attól, hogy férfi vagy-e avagy nő? :) Illetve, hogy milyen anyagi korlátaid vannak, mert a lehetőségek tárháza korlátlan, csak ugye vannak horror összegű hobbik. Lakásban fogod tölteni ezt az időt javarészt?Mrrt ez sem utolsó szempont. Ha igen, akkor vannak online tanfolyamok, skype-os konzultálással, tanulhatsz valamit, ami a szakmádhoz is jól jön,vagy csak szimplán érdekel, a lényeg, hogy ne bóvlit válaszz, hanem rendes bejegyzett felnőttoktatási céget. A pártízerertől határ a csillagos ég, én spec. tudom, mit tanulnék, ha lenne rá időm és pénzem. Mondom mindez attól függ mennyire leszel mozgékony az otthon töltött idődben. Példál ha valami sérülés miatt lábadozol, nyilván nem fogsz kifesteni teszem azt, illetve rendbetenni a lakást(kevés pénzből is sok mindent lehet, mondom, nem ismerem a részleteket). Könyvtári tagság, stb.. Ha pedig nem vagy lakáshoz kötve, akkor tényleg csak a fantáziád szab határt a lehetőségnek, bár gyanítom, hogy igen, hisz ha olyan nagyon ficánkolhatnál nyilván dolgoznál is! Jobbulást!
2015. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni,főzni uj dolgokat,írni, rajzolni,sétálj sokat,fotózz.. Rengeteg dolog van:)
2015. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a jókívánságot. :) Úgy vagyok, hogy éppen ki tudok menni a lakásból, vásárolni vagy ilyesmi, de azért még hamar elfáradok, szóval majdnem mindig itthon vagyok. Az anyagi lehetőségeim nagyon korlátozottak, így csak nem fizetős dolgok jöhetnek szóba. A sima pihenés, játék már unalmas, tényleg jó lenne valami hasznosat csinálni, jót tenne nekem, ha érezném, hogy fejlődöm valamiben. Jó ötlet az online tanfolyam, meg a horgolás, fotózás is (a közeli utcákban pl.). Nézegettem a netet, youtube-ot, tényleg sok mindent lehet online ingyen is tanulni, úgyhogy keresgélek mindenfélét. :)
2015. nov. 22. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!