Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? (tobbi lent)

Mit tegyek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A tesom 10eves en pedig 13. Mind a ketten lanyok vagyunk. Es sokszer erzem azt a tesom nem szeret annyira mint en ot. Mindig atmegy a mamamekhoz es igy nem tudok vele semmit csinalni. O mjmdig olyan jatekot akar jazszani amilyet en nem akarok de ha sikerul is meggyoznie akkor nem tudom hogy mit csinaljak es ott hagy. Tarsasozas kozben mjndig ott hagy engem. Egyfolytaba azt hajtogatja hogy unatkozik. En mar tenyleg nem tudom mit csinaljak. Nem akarom elvesziteni a testveremet. Szerintetek mit tegyek??

2016. júl. 28. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez ari, de testvéreknél gyakori dolog :)

Gyerekek vagytok még, meg ő kisebb, ahogy nő okosodik, aztán biztos jóban lesztek, nyugi!

Vagy kérdezd meg, hogy ő mit szeretne játszani? Esetleg csináljatok úgy, hogy egyszer azt játszátok, amit te kigondolsz, aztán azt amit ő! Ilyesmi :)

2016. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele
2016. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!