Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hétvégén egy eladó a húgomról...

Hétvégén egy eladó a húgomról azt hitte, hogy a barátnőm. Bevallom én köpni-nyelni nem tudtam. A tesóm se. Máskor hogy küldjem el őket a fenébe?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán miért kellene az eladónak megmondani, hogy akivel vagy az barátnöd vagy testvéred?


Mellesleg ezen nem tudom, mi annyira sokkoló számodra, símán tévedett, elvégre nincs rátok írva, hogy testvérek vagytok.

2016. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a bátyámat hitték a férjemnek és a gyermekeim apjának.

Egy kliensével találkoztunk, én beszaladtam egy boltba.

A csajszi odament hozzá, dumálgattak, mikor kimentem azzal kezdte, te biztos a Feri felesége vagy!

Én meg pillogtam, mint a hal a szatyorban. XP

Le kell tojni, ne vedd személyeskedésnek.

2016. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Oké, ha nudli nem válaszol, akkor bárki írja meg a sztorit, ahol egy eladó számon kérte rajta, hogy kivel vásárol.
2016. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne elküldeni a fenébe???

Miért kellene letisztázni??? Nem mindegy neked mit hisz egy vadidegen???


És miért meglepő, hogy egy férfi-nő párosról azt feltételezik elsőre, hogy egy pár???

2016. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, ez nem annyira durva, hogy elküld szerencsétlen a fenébe.

Elmesélem az én esetemet, hogy legyen viszonyítási alapod: kb. 14 éves lehettem (bár idősebbnek néztem ki), amikor a bátyámmal (féltestvérem, 26 év korkülönbség van közöttünk) az utcán sétáltunk, én nagyban magyaráztam neki valamit, amikor egy hapsi beszólt neki, hogy "mi van, fiatalabbat nem találtál?", erre ő majdnem visszaszólt neki valami csúnyát, úgy kellett lenyugtatnom, hogy egy idióta miatt ne balhézzon, fölösleges.

Na ehhez képest, az hogy az eladó tévedésben volt, az semmi, hiszen nem szólt be gúnyosan, vagy ilyesmi. Ne komplikáld túl!

A vásárlás dologgal kapcsolatban meg: én is egy csomószor mentem a bátyámmal vásárolni, senki nem szólt be.

2016. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy.


Előfordul. Van hogy párokat tesóknak, testvéreket pedig pároknak néznek. Megmondod, hogy nem így van és kész.


Más családi kapcsolatokat is keverni szoktak. Gyerekkori barátnőmnek az utcán estek neki verbálisan, hogy nem kéne szülni mielőtt befejezi az általános iskolát.

Épp a párhónapos testvérét vitte le egy kis sétára...


Valami baj van veled, ha azt hiszed bárki beszólogatna a továbbiakban. Az emberek többsége szégyenli és cikinek érzi ha téved.

2016. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmet és engem mindig testvéreknek hisznek. Nem tudom miért húztad fel magad ennyire a történteken, ez nem olyan nagy dolog.
2016. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"az a bunkó viszontválasz, hogy miért a húgával megy valaki vásárolni, és nem a barátnőjével"

???? Életemben nem hallottam még ilyet.


Olyan már volt, hogy azt hiték, hogy apámnak valami újonnan felszedett fiatal csaja vagyok :DDD Ilyenkor általában vagy ráhagyjuk, hadd gondoljon amit akar, végülis nem tökmindegy? Egy vadidegen, nem sokat számít, hogy mit hisz rólunk, ki kinek a kije. Vagy pedig nevetve kijavítjuk.

Minek kéne elküldeni a fenébe? :D

2016. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak tévedett, nem kell ezen felhúzni magad.

Engem öcsém poénból a húgának nevez, amióta egy nyár alatt túlnőtt (5 és fél évvel idősebb vagyok nála). Mások nem szokték érteni, hogy akkor most hogy is vagyunk, hogy ő az öcsi, én meg a hugi.

Egy ismerősömnek véletlenül a nővérét néztem jóval idősebbnek, mint amennyi, mert annyira lestrapált volt éppen, hogy idősebbnek látszott, mikor összefutottam az ismerősömmel, és találkoztunk. Kínos volt, hogy "csókolommal" köszöntem neki, de nem tudtam első ránézésre, elnézést kértem.

2016. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"az a bunkó viszontválasz, hogy miért a húgával megy valaki vásárolni, és nem a barátnőjével"

???? Életemben nem hallottam még ilyet."


Mert ilyen nem történik. A kérdező a sikertelenségét és az önbizalomhiányát kivetíti ártatlan emberekre. A kérdező szerint gáz, hogy a tesójával megy, a nőjével kéne, ezért azt hiszi, mindenki állandóan erre gondol.

2016. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!