Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jo otlet, ha...

Szerintetek jo otlet, ha bevallom a massagom?

Figyelt kérdés
14 multam, es mar ket eve sziklaszilard biztos vagyok a homoszexualitasomban. Erre lehet mondani, hogy hormonok vagy identitaszavar, de igazabol a lanyokra sohase tekintettem ugy, plusz iden belezugtam az egyik baratomba. A csaladom elegge liberalis, es tudtommal senkinek sincs baja a melegekkel, de senkinek sem konnyu elfogadni azt, hogy a gyermeket nem ismeri. A szuleimmel jo kapcsolatom van,es nem szeretnem, ha a coming outom utan mashogy tekintenenek ram, vagy esetleg romlana a kapcsolatunk. Mar elore felkeszultem a kerdesekre, es kikerestem egypar honlapot meg egy tarsasag telefonszamat, hogyha bovebb szakszeru tanacsadast szeretnenek. Magamat mar sikerult elfogadnom, de a testvereim kapcsolata a szuleimmel az utobbi evben romlott, mert eltizkoltak eloluk jo par dolgot, es en nem szeretnek erre a sorsra jutni. Nem nagyon szeretnek varni, mert magamat ket ev alatt tudtam csak elfogadni, es mar megorulok attol, hogy senki sem ismeri a valomat. Elmondjam nekik? Vagy varjak vele addig, amig ok is elhiszik hogy 100% biztos vagyok magamban?

2015. jan. 3. 01:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 2 évet még várj.
2015. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem várnék. A leírtak alapján túl nagy gondod nem lehet belőle, ha bevallod. De ez a te életed, neked kell döntened.
2015. jan. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szerintem is beszéld meg velük, az a legtiszább ha meg kiderül hoy tévedtél nem hinném hogy kitagadnak miatta.
2015. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem fokozatosan.

Először csak azt mondd, ami régebben merült fel Benned ezzel kapcsolatban. Lassan haladj a gyanútól a bizonyosságig.

Végülis kihagytad őket az eddigiekből.

2015. jan. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A családodnak szerintem nyugodtan bevallhatod, de egy nagy coming out még nem kellene, mert a mai fiataloknál ki tudja, hogy mennyire fogadják ezt el.

A leírtak alapján a szüleid, ha kissé le is lesznek sokkolva, de melletted lesznek. Ha idővel kiderül, hogy pl. bisex vagy és nem csak a fiúkat szereted, vagy hetero nem lesz semmi, de legalább melletted lehetnek és te is nyugodtabb lennél. Talán még jól is fog esni a szüleidnek, hogy ennyire megbízol bennük, hogy ilyet be mersz vallani nekik.

2015. jan. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nagyon fura hogy 14 éves léttedre ilyen "ügyesen" fogalmazol. Jo értelemben fura :)

szerintem az egyik hozzászolonak előttem igaza van. Elsőnek ugy add elő mint lehetséges dolgot aztán haladj a biztos felé.:) nekem van egy ismerösöm 30!!!! éves és még otthon most se tudják neki :/ szörnyü lehet igy leélni egy életet hogy hazugságok mögé bujni.

2015. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kicsit várj még ezzel! Legalább egy-két évet. Most legyintenének a szüleid, hogy majd kinövöd ezt a meleg dolgot, de ha majd időssebb korosban mondod, nagyobb eséllyel veszek komolyan.
2015. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ha a sz=uleid értelmesek, akkor mondjad. de ha homofóbok, akkor ne
2015. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:
Ha nincs különösebb okod arra, hogy elmondd, akkor szerintem ne mondd (még) el. Abból nem lehet baj semmiképp.
2015. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

sztem előbb a barátaidnak mondd el, persze ha megétrőek stb. nàluk sokkal nagyonb az esély h nem akadnak ki, és h elfogadnak. Aztán jöhetnnek a szülők, ha minden jól alakul. am én is ebbe a cipőbe vagyok, de nekem máshogy alakultak a dolgok, még 1-2 valami miatt :/

ha a akrsz beszélgetni vagy kérdésed van, akkor írj nyugodtan, 14/F m. :D sok sikert mindenhez,legyen bolodg és őszinte életed!!!

2015. jan. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!