Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi tegyek a húgommal, hogy ne...

Mi tegyek a húgommal, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek: belém esett. Mostohatesók vagyunk. 18 és 16 évesek. A szüleink kilenc éve költöztek össze.

Először nem hittem el, de egyre rámenősebb lett.


Hétvégén strandra mentünk. Egyszerűen fogdosott. Tegnap pedig meg akart CSÓKOLNI!!! Néhány hete beszéltem a szüleinkkel, de hülyének néztek. Sőt, még POFÁTLANUL azt hitték, hogy én estem bele.

Barmok...


Vele is beszéltem már, de játssza az agyát. Azt mondja, hogy képzelődöm, meg hogy úgyse kellenék senkinek. Nem csak neki.


Szinte minden nap meg akar ölelni valami hülyeség miatt. Hiába rázom le magamról. Bárki másnak engednék, de ez nekem nagyon beteg.


Mit tegyek vele?


2016. aug. 12. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én ha a helyedben lennék,megpróbálnám nyilvánosan megalázni. Mondjuk a barátaiddal beszélj meg egy találkozót,hívd át őket magadhoz. Mutasd be úgy a tesódat,hogy "Ő pedig a mostohahúgom,bár ő több is szeretne lenni"
2016. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha ölelésre emeli a karját, kezd el szívatni, ahogy jó bátyóhoz illik: fúúj, de büdös vagy húgi, mint egy orangután!

Ha fogdosni kezd, akkor lazán legyints arcon, hogy bocs, véletlen volt, ahogy neki is biztosan.


Esetleg ha végképp el akarod venni a kedvét, akkor időnként jópofaságból fingj az orra alá, és ha óbégat, akkor vágj vissza, hogy "te csak hallgass, sokkal büdösebbeket fingasz, mint bármelyik haverom". Ezzel elég erősen letisztázod, hogy nem tekinted nőnek. :D


Egyébként tarts tőle egy lépés távolságot, és nagyon helyes, hogy beteg dolognak tartod a közeledését.

(Mivel kilenc év után az is.)


Ha ő leállt, akkor leállsz te is.

Esetleg ráuszíthatnád valamelyik haverod, hátha leköti a felesleges energiáit.

2016. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Családi ebédnél fogdosd a mellét és mondd hangosan a mostohatesódnak, hogy remélem ma este is leszopsz mielőtt megdugom a kis popsid.


Itt lépni fognak a szülők, ne aggódj

2016. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm a tippeket. Általában, ha finganunk kell, ki szoktunk menni. Mert így tanítottak minket a szüleink. Bár ez nem mindig sikerül. Főleg hüvelyes kaja után.

De a többi bejöhet. Tehát kb. viselkedjek úgy, mint egy lány, aki egy fiút akar levakarni.

Reméljük...

2016. aug. 12. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2016. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!