Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a hugommal?

Mit csináljak a hugommal?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy állandóan, minden ok nélkül beszólogat nekem és flegmán oda valászol ha kérdezek tőle valamit.

Mindig mindenre rámondja, hogy "nem érdekel" " mi közöd hozzá" "nem tartozok rád" "ez az én életem/magánéletem. Nem tudok vele semmiről se normálisan beszélgetni, mert így viselkedik. Nem egyszer szóltam már rá, hogy fejezze be és ne beszéljen velem így,de semmi. Unom már.

Tényleg elegem van.

A húgom 10 éves

Én 17/L



#nővér #húg #flegma #testvéri kaocsolat
2016. aug. 14. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj neki ugyanilyen stílusban vagy csak ignoráld. Anyukád nem neveli??
2016. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyu csak rá szól de másnapra semmi nem változik.
2016. aug. 14. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk 10 évesen nehogy már ilyen stílust engedjen meg, végső esetben 1-2 nevelő célzatú pofon, hogy gondolja meg 2x, hogy beszél a testvérével.
2016. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Ilyenért miért kéne pofozkodni?

Én egyszerűen csak levegőnek nézném...

2016. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk amiket itt idéztél tőle, az pont azt engedi sejtetni, hogy te kérdezgeted és foglalkozol vele. OK, együtt éltek meg minden és néha muszáj, de ha nem lehet vele beszélni, akkor minek erőlteted? Az más kérdés ha ok nélkül beszólogat, de erre nem írtál példát.
2016. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

szerintem kezdodik a puberta akar milyen furan is hangzik valakinek korabban valakinek pedig kesobb jon meg egyszeruen ne huzd fel magad esetleg nevess a beszolasain tudod milyen tinedzser kor:)

pszichologus

2016. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A húgodnál csupán előbb jött el a lázadó kor mint egy átlagos lánynál. Ne félj egy idő után megbékél és akkor újra barátok lesztek.

Persze lehet más oka is, lehet valamivel megsértetted egyszer és most durcizik miatta. Semmi képen se támadj, az csak rontana.. Kérdezd meg tőle hogy megbántottad-e valamivel vagy ilyesmi.

2016. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ne szólj hozzá, ha nem szükséges. Ha mégis, akkor válaszolj szintén ilyen stílusban.


Vagy ha segítséget kér tőled mondd, hogy "ez a te életed! Nekem ehhez semmi közöm" :)

2016. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

A 6., 7. válaszolóhoz húz a szívem :D

Pár év és elmúlik magától.

A húgom 11-14 éves kora között elviselhetetlen volt, az a csapkodós-hisztis fajta és olyan flegma, hogy legszívesebben agyonvertem volna, kiborított (a vállrángatástól már idegösszeomlottam) :D

Most kötél idegeim vannak, meg egy értelmes, jó értékrendű, hozzám nagyon nagyon közel álló húgom. Mi együtt átvészeltük ezt az időszakot, ha voltak jobb napjai akkor elvittem fagyizni meg ilyenek, sokat beszélgettünk, főleg éjjel, akkor már nincs benne ammyi energia :D ha éppen átment Mr. Hyde-ba, akkor meg megpróbáltam elkerülni, vagy pattogtam egy kört én is, az a lényeg hogy szerettem/szeretem a kis hülyét :)

Ilyenek a tinik, elöntik a hormonok, szerintem neki rosszabb mint neked :)

2016. aug. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lógasd bele fejjel lefelé a kukába vagy a wc be! :D

Viccet félretéve a szüleidnek kellene nevelni, nem neked...

Hagyd figyelmen kívül, ne szólj hozzá, ne foglalkozz vele! Úgyis rád van utalva mindenben ha nincsenek otthon a szülők, aztán ha kér valamit akkor magyarázd el neki, hogy azért nem, mert ilyen bunkó. Majd megtanulja.

2016. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!