Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi baja lehet bátyámnak?

Mi baja lehet bátyámnak?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban rohadt jó fej, hülyül, meghív mindenre, nem engedi, hogy én fizessek...aztán mintha egy kapcsolót lenyomnának benne, elkezd alázni és fikázni...ez mi lehet nála??? Egyébként sosem kér bocsánatot, utána ismét visszaváltozik normálisra. Teljesen kiszámíthatatlan, már nem is merek hozzászólni.
2016. aug. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet stressze, esetleg depressziós és ez teszi őt ilyené. Ez sokszor nem észre vehető mert a legtöbb ember (főleg magyar országon) szégyenli kimutatni azt ha problémái vannak, és inkább elfolytja azokat.

Persze sok más oka is lehet, ilyen kevés jellemzésből nehéz megmondani.

2016. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem egyszerű depresszió. Én másra gondolok, de csúnya dolog lenne olyat mondani a saját bátyámra...
2016. aug. 14. 21:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a hangulatváltozás a másodperc törtrésze alatt következik be nála, minden előzmény nélkül.
2016. aug. 14. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamiféle enyhébb pszichopátia lehet ez.
2016. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanerre gondoltam én is. Rendkívül ért ahhoz, hogy hogyan gázoljon bele a másik lelkébe...de akkor miért viselkedik néha jó fejként??? Nem értem, nem tudok kiigazodni rajta. Ha pszichopátia is ez, biztos, hogy egy enyhébb formája, mint ahogy írtad. De ez akkor is olyan fura, mivel én a másik véglet vagyok, túl érzelmes...igaz, csak féltestvérek vagyunk.
2016. aug. 15. 00:09
 6/6 A kérdező kommentje:
És amikor azt írtam, hogy aláz, nem túloztam. Mások előtt lazán meg szokott szégyeníteni a hülye beszólásaival, hogy ,,de béna vagy" és társai...
2016. aug. 15. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!