Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi baja a bátyámnak?

Mi baja a bátyámnak?

Figyelt kérdés

Bátyámnál voltam minap, elmondta, hogy diétázik, azaz csak egyszer eszik naponta. Egészségesen él, így nem zsíros főtt ételt, hanem egy nap mindössze egy bagettet alcsony zsírtartalmú liter tejjel és a legdrágább margarinnal, némi pick szalámival.


Leültünk számítógépes játékokat játszani. Pár óra mulva elfáradt és készített egy nagy adag kakaót. Mondom neki, hogy az egészségetelen. Azt mondta, hogy én bolond vagyok, mert az jó a szervezetnek az instant Nesquick egészséges kell a kalcium meg vitamin a csontnak meg az idegenek és a cukor is jó a szervezetnek, ami a 4 adag kávéban + 5 adag kakaóban volt, amit aznap megivott amikor ott játszottam vele.


Mondtam neki, hogy kakao és kávé helyett inkább enne, az egészségesebb, de leoltott, hogy felesleges ez így jó a szervezetnek, ha túl sokat enne nagyon fáradtt lenne, így is alig bír egészna játszani és folyton fáradt.


Mi a gond?


2014. máj. 13. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Az hogy a zsíros főtt ételt bagettre és tejre cseréli.

2014. máj. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bátyádnak fogalma sincs a táplálkozásról, az hogy mit gondol irreleváns.


Rosszul csinálja, közben öntelten azt hiszi hogy jó. Ennyi a gond, de igazából nincs gond, mivel nem az én gondom. Krónikus betegségek majd az ő gondjai lesznek.


Amúgy hogy képes egy férfi, vadászok és harcosok leszármazottja azt hallucinálni, hogy egy feldolgozott, gabonából készült lisztes péksütemény, ócska NÖVÉNYI zsírokból készült margarinnal, borjak növekedését és HÍZÁSÁT segítő gennyes tejjel jó étel lehet?


Az ősei állatokat gyilkoltak le, hogy zsírhoz és húshoz jussanak. A leszármazott meg eszik 3 szelet téliaszalit :D


Az összes kajája feldolgozott, élelmiszeriparból származik, ugyan kit érdekel. Az elhanyagolható kakaótartalmú cukrozott instant kakaó újabb adag gennyes gyulladásfokozó hormonbomba tejjel együtt megint tök logikátlan, hogy miért lenne egészséges.


Kár hogy fogalma sincs róla, hogy a csontritkulással küzdő emberek ugyan azt gondolják mint ő, hogy kell nekik a kalcium és hogy az majd tejből hasznosulni fog a szervezetükben. Kár hogy nincs egy csöppnyi logikai érzéke hogy észrevegye, hogy ezek az emberek semmire se mennek a szerencsétlen tejfogyasztásukkal :D


Milyen vitamin kellene ami egy élelmiszeripari hulladékban van? Milyen cukor jó a szervezetnek? LOL!

A gyilkos galóca is tök jó a szervezetnek, ha egy szerencsétlen tinifiún múlna..



A bátyád tájékozatlan és egyébiránt nagyon szerencsétlen, mivel hasraütésszerűen meg van győződve valamiféle hozzáértésről, amivel nem is rendelkezett soha az életben :)

2014. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy anorexiás - ezt nehéz észrevenni, mert az ebben szenvedők nagyon rafináltak tudnak lenni. Persze ezt ennyiből még nem lehet megállapítani, de az, hogy evés helyett kávézik vagy kakaót iszik (elveszi az étvágyat), meg hogy mindenféle elméletet kitalál, hogy miért is jó az, ha csak egyszer eszik naponta, már figyelmeztető jel.

Fogyott is sokat?

2014. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !


Nem fogy, hanem egyre csak hízik. Azért diétázik, mert elhízott, de most hogy naponta egyszer eszik így is hízik de még fáradtabb is és már kipihenni sem tudja magát

2014. máj. 15. 14:59
 5/6 anonim válasza:

Egy párszor már leírtam, az, ha fogyni akar valaki nem azt jelenti, hogy meg kell vonni a szervezettől a táplálékot, hanem mérlegelni kell! Zsír, cukor, ásványi anyagok, fehérje, minden kell a szervezetnek, ez mellé futás... Izzadságszag nélkül nincs eredmény.


Persze, hogy továbbra is hízik, ha nem adja meg a szervezetének azt amit kell, így ösztönszerűen elraktározza a szervezet, ami kell neki, hátha idő közben megint "élelemhiány" lesz. Az meg már az ő baja, ha ilyen keményfejű...

2014. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig ócska kajákat eszik, mű sz.arokat. Tök mindegy hogy szerinte amit eszik az jó, ha én közben leírom hogy sz.ar :)
2014. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!