Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bátyámnak még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyámnak még nem volt barátnője. Ez gáz? Mi a baja?

Figyelt kérdés

Már a barátnőimet is megkérdeztem, és azt mondták, hogy helyes. Azt meg biztosra veszem, hogy nem b*zi :P

Amúgy már 21 éves, lassan 22 lesz, ezért furcsállom...

De nem is próbálkozik a csajozással, szerintetek mi van vele?

Lécci ne hülyéskedjétek el, kösz xD


2009. nov. 19. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Lehet Beléd szerelmes.
2009. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd békén.
2009. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is!
2009. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a lányokkal kapcsolatban félénkebb az átlagosnál. Ez nem gáz, ha egyszer megtörik a jég, már sokkal bátrabban fog kezdeményezni.
2009. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert azok a nők, akiket mostanában találni folyamatosan kefélnének. Olyan társat, akivel el lehet beszélgetni, sétálgatni már sehol nem lehet szerezni, mert kihaltak / foglaltak. Minden csak a szex körül forog..
2009. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hugom engem is mindig piszkál. De ő olyan szemét hogy nem próbál nekem csajokat szerezni mint te őneki.

Bár az én hugom is ilyen rendes lenne hozzám.

Ő ja és ha nem hagy békén ne hagyd magad és mond hogy inkáb a csajával törődjön ne veled. És akkor majd jobban fog igyekezni mert egyedül lesz nem leszel ott neki.

2009. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok Neked egy titkot.Ismerek egy lányt,aki 23 évesen még szűz.Kézenfogva az utcán sétálni pasival még nem látta senki.Csak ilyen egyik hétvégén ezzel smárolok,másik hétvégén azzal táncolok kapcsolatai vannak.Ma már ez természetes és elfogadott.Úgyhogy no para!!!majd becsajozik,ha nagyon akar.
2009. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy agglegény típus. Az én bátyám már 28 éves, és soha nem volt barátnője. Amikor rákérdeztem, hogy miért nem, akkor azt mondta, hogy ő egyedül érzi jól magát, és nem szeretne kapcsolatot. Van ilyen is.
2009. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lányok halljátok! Nekem is hugom van és tudom hogy azért nem teperek lány után mert nem érzemmagam egyedül. Ha ő nem lenne akkor jobban tepernék. Értitek? Próbáljátok zavarni őket vagy a barátnőiteknek beajánlani mert így a nyakatokon marad. És nem egyet látok akinek huga van és nincs csaja. És szerintem ez azért van. Vagy csak jobban ismerem a nőket mint egy olyan fiú akinek nincs lánytestvére nemtudom.
2009. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

Lehet, hogy búza.

De esélyesebb, hogy belédesett! Kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad, illetve hogy meg szokott-e úgy nézni, mitn egy nőt! :P

2009. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!