Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A teso pasija nem is olyan...

A teso pasija nem is olyan rendes?

Figyelt kérdés

Elore bocsanat, nem tudok ekezeteket irni jelenleg.

Miota egyutt vannak a noverem megvaltozott viszonylag. Tobbet beszelt nyaron a baratjaval mint a tesojaval, vagyis sokszor ezt ereztem. Lehet hogy csak tulreagalom a dolgokat, de nagyon imadom a tesom es sokkal jobb volt a testveri kapcsolatunk mikor kisebbek voltunk. Nem tudom vicc volt e vagy nem, de olyat hallottam, hogy a tesom a szulinapjan, ami pontosan a 18. lesz, a pasija haza elott fog allni egy boronddel... A srac most lett 16. Velem pedig probal kedveskedni meg minden. Kaptam a nevnapomra tole csokit, es o volt az elso aki felkoszontott...ez azert ciki... Igazabol nem tudom, tenyleg nagyon szeretem a tesom, de a baratja nem szimpi nekem! Ugy erzem miatta romlott meg a csaladi viszony.

Mit gondoltok? Bocsi ismet az ekezetek miatt.16L



2016. szept. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ha megjelenik egy bőrönddel a háza előtt,abban a pillanatban ki lesz dobva. 😁 Érdekes hogy egy 16 éves srác már önellátó.
2016. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A srac a szuleivel lakik. De nem hiszem, hogy a szulok is csak ugy vegig neznek a dolgot.
2016. szept. 12. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne rendes? Figyelmes, veled is kedves.

Nyilván nem tud ugyanannyi időt veled tölteni a tesód, ha van párja is, mintha nem lenne.

Az elég durva lesz, ha tesód beállít hozzájuk egy bőrönddel. :) Biztosan örülni fognak a srác szülei :D erről azért próbáld meg lebeszélni.

2016. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lumia 532 ***** válasza:
6%
18 eves no egy 16 eves kistakonyal jar ez fura a csajok altalaban idosebb pasikra buknak. szet kell valasztanod oket
2016. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!