Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesómnak már van pasija. Le...

A tesómnak már van pasija. Le vagyok maradva? Nincs barátnőm még 17/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalabb akkor mondhatni le, de 13-14 évesen a gyerekek azért kezdenek el járni egymással, hogy ne maradjanak le a többiektől, nem szokott komoly kapcsolat lenni.
2016. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem :) nekem van olyan ismerősöm aki 19/F és komoly kapcsolata még nem volt csak "kavarások".
2016. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy lemaradva. Majd lesz valamikor, ha eljön az ideje. Ha 27 lennél, és még mindig semmi kapcsolatod nem lett volna, akkor az már furcsa lenne. De kamasz vagy még,csak 17 éves, előtted a világ.

Nincs abban semmi rossz, ha még nem volt párkapcsolatod.

2016. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy lemaradva. Nekem 18 évesen lett először barátnőm, a korombeli srácok folyton járogattak valakivel 16 éves koruk óta, én voltam kb az utolsó, akinek "összejött". Viszont én minden szempontból a minőségre mentem mindig, ez az első kapcsolatom több, mint egy évig tartott a többiek max pár hónapjához képest, és bár nagyon maximum átlagos kinézetem volt/van, kb minden haveromnak leesett az álla, olyan csinos és szép volt, és a viselkedésével, intelligenciájával sem volt probléma.

Lehet te is ilyen vagy: nem gyűjtesz trófeákat, de ha lesz barátnőd, akkor mindenki téged fog irigyelni :)

2016. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az hogy le vagy e maradva, azt ne a többi emberhez képest nézd. Minden ember külön személyiség. Ha úgy érzed hogy még nem, akkor nem! Nincs az előírva sehol hogy az embernek társsal kell élnie. Én is 21 éves vagyok, oszt még nem volt soha barátnőm. De nincs is rá szükségem (Nem vagyok meleg). Majd egyszer lesz.
2016. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, ez verseny?
2016. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is van barátnőm
2016. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyaltalan nem vagy lemaradva semmirol!!
2016. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Nekem 21 évesen volt először barátnőm.
2016. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!