Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen szégyellős a húgom? (Ő 11/L)

Figyelt kérdés
Naszóval az van, hogy a húgom egy ilyen egy hetes táborban volt az osztályával. Fára mászott és leesett róla és eltört mind a két csuklója. 1-2 hónapig itthon lesz. És az van, hogy nekem kéne fürdetnem, mert a szüleim nem érnek rá, mert sokat dolgoznak. De nagyon szégyenlős és nem akarja, hogy én fürdessem. Csak a haját, nyakát és a kezét engedi, hogy megmossam. Persze nem azért akarom, hogy ne legyen szégyenlős, mert látni akarom pucéran, hanem azért, mert a higiéniára oda kell figyelni. Mit csináljak, mondjak neki, hogy ne legyen szégyenlős?

2016. szept. 21. 18:53
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Bocsi a végén elírtam. Szégyellős*
2016. szept. 21. 18:56
 2/34 sanyinak ***** válasza:
94%
Lanykent, vagy fiukent kerdezed? Nem mindegy...
2016. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%
Magyarázd el neki, hogy te is ugyanúgy nézel ki, mint ő és a higiénia miatt fontos lenne hogy megengedje.
2016. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%
Mondd neki hogy nincs mit szégyellnie. Te is lány vagy. Lehet azért szégyelli mert már szőrösödik. Vagy vetkőzz te is pucérra mikor fürdeted.És akkor benne sem lesz gátlás
2016. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy vetkőzz te is pucérra mikor fürdeted.És akkor benne sem lesz gátlás"


Hát bennem csak több gátlás lenne.


Te meg kérdező tedd azt, hogy mondd meg a szüleidnek, neked nem engedi, fürdessék meg ők, nem igaz, hogy ennyi idejük nincs a gyerekükre.

2016. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy fiú vagyok!
2016. szept. 21. 19:02
 7/34 anonim ***** válasza:
32%
Hány éves a hugi?
2016. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan személy aki előtt nem szégyrnlős és lenne ideje megfürdetni? Nagymama? Keresztanya? Akárki?
2016. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
15%

De aranyosak vagytok*-*

Mondd azt, h ha nem engedi akkor büdös marad és csúfolni fogják!

2016. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Ez de gyenge kamu. Biztosan a szülők a fiútestvérrel mosatnák meg egy 11 éves kislány alsó fertályát... hagyjad már.
2016. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!