Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém beleszeretett a...

Az öcsém beleszeretett a csajomba! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Anyuék elvonultak a szobájukba, hogy kettesben tudjuk megnézni a filmet. Persze az öcsémnek kellett valami a konyhából! Mikor harmadszorra játszotta el, szándékosan elkezdtünk smacizni, hogy vegye a lapot. Erre ő gyorsan kérdezett tőlem valamit. Leesett, hogy nem bosszantani jött ki, hanem mert féltékeny. Miután mi végeztünk a filmel, hazakísertem a barátnőmet. Otthon megkérdeztem tőle, hogy ,,Mi volt ez?!" Erre azt felelte, hogy beleszeretett.
2016. aug. 27. 01:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mármint a tesómtól kérdeztem meg.
2016. aug. 27. 01:18
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesód hány éves?
2016. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
14 éves. Én 17 vagyok. A barátnőm 16 éves.
2016. aug. 27. 01:25
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
aludj rá egyet, ilyenkor már ne agyalj
2016. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Semmit,mond meg neki hogy nem az övé.
2016. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 zombienyul ***** válasza:
80%

Szörnyű helyzet, nem gúnyolódok, ne gondolj rosszra. Tényleg az, mert te együtt vagy a barátnőddel szerelmes vagy belé, de közben a tesód beleszeretett, gondolom őt sem akarod megbántani, de közben tudod, hogy milyen szerelmesnek lenni és nézni, ahogy a választottad mással smárol.


Nem tehet róla, hogy belezúgott, de az is lehet, hogy ez olyan "hirtelen fellángolás" próbáld neki elmagyarázni, hogy a lány téged szeret és boldog veled. Nem akarod, hogy megsérüljön de felejtse el a gondolatot, hogy a lány beleszeretne, próbáljon meg rá barátként tekinteni, mert ha továbbra is ezt fogja csinálni, hogy folyamatosan megzavar titeket a lány csak egy nyűgnek fogja tekinteni és megfogja utálni.


Bizony ilyen esetben még egy szimpla kisöcsi is idegesítő ha nem hagy kettesben a párunkkal nem, hogy egy szerelmes öcsi.


Szerintem aludj egyet, gondolj át egy beszélgetést és ülj le vele. Nem kis gyerek már, hogy ne legyen képes felfogni. Esetleg ti meg lehetnétek kevesebbet otthon, vagy zárkózzatok be a szobádba.


21/L

2016. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem erre gondolni! Az öcsém szerelmes, de én már ,,lefoglaltam" a barátnőmet és nem adom (elég nehéz volt levenni a lábáról). Viszont így elég bonyolult. De lehet ha meglátna egy dögösebb csajt, már máshogy érezne. :)
2016. aug. 27. 02:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát mégis mi lenne, nyilván a barátnődet nem adod át neki, így fogd meg a grabancánál, és úgy férfiasan mondd meg neki, hogy orrbavágod, ha nem veszi le róla a szemét.

Viccet félretéve, ezen nincs mit agyalni, meg igazából megbeszélni sincs mit, szólj neki, hogy jó lenne, ha nem zavarna titeket.

Kis hősszerelmes :D

2016. aug. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

Kérdezd meg a csajodat mi a véleménye az öcsédről, utánna pedig hogy véletlen se tudna pasiként ránézni(?). Ha meggyőződtél a nődről/ vagy biztos vagy benne, akkor mondd az öcsédnek: Szerelemhez, kapcsolathoz 2 ember kell. Egyoldalú szerelem esélytelen. XD kacsintgasson más csajra, s felejtse el a nődet. :P


23-N

2016. aug. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%

Lehet kukkolja a csajodad fürdéskor xD am ha nem fogja fel, fenyítsed. Fogd falnak stb. De nem kell lilára verni xD

S az se lenne rossz ha csajodat beavatnád s együtt mondanátok a kis srácnak: Esélytelen.

Szemtől szembe őszintén. Lehet néha fáj...de ez van.

2016. aug. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!