Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A noverem tenyleg nem torodik...

A noverem tenyleg nem torodik velem vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés
Van egy egy evvel idosebb noverem(en 25, o 26 eves), mindketten kulfoldon elunk evek ota,de nem ugyanabban az orszagban, tehat elegge szet van szorva a csalad. Nekem van egy helyi parom, aki jol keres nagyon, tehat dolgoznom nem kell, mondjuk most azert nem, mert gyerekunk szuletett ket honapja, de ha nem lenne sem szorulnank ra az en minimalberes fizetesemre. A noverem is kapcsolatban el, de sokat dolgozik, tehat megertem, hogy keves ideje van, mi is kb. masfel eve nem talalkoztunk, mert nem tudtuk megoldani soha, hogy egyszerre menjunk Magyarorszagra(a szuleink miatt). Sokszor beszelunk interneten keresztul, sokat erdeklodik a fiam felol is, mindig keri, hogy skypeoljunk es hagy lassa, de zavar, hogy ugy latom nem akar tobb energiat belefektetni abba, hogy tobbet talalkozzunk,plane, hogy mostmar gyerekem van. Mondta, hogy vett ki szabit es karacsony utan(28an) jonne egyenesen ide hozzank ket hetre, mert szeretne minket latni. En leteremtettem, hogy miert nem tud elobb jonni, nem is erdekli se a fiam, se en, van felretett penzuk, nem igaz, hogy nem tud elobb szabit kivenni. Meg en szivesen varnam oket karacsonyra,de mondta, hogy azt a parjaval tolti, mert neki akkor is dolgoznia kell es nem fogja ot egyedul otthagyni. Ki is akadt ram rendesen, hogy hogy lehetek ilyen, hogy nekem baromi konnyu,mert eltartanak(mielott terhes lettem azelott is igy volt majdem 3/4 evig), mit nem tudok azon megerteni, hogy atszamolva hiaba keres otthoni viszonylathoz kepest jol, ott nem lesz milliomos, meg hazra gyujtenek kint, ok is akarnak csaladot. Mondta, hogy azzal, hogy ennyire szet van szorva Europaban a csalad vallaltuk azt, hogy nagyon keveset fogjuk egymast latni, de ez ezzel jar, ha mar megvan kint az eleted, akkor ahhoz viszonyitva tervezel, nem pedig az otthoniakhoz alkalmazkodsz. Tenyleg sokat keres minket, de szerintem ez csak kifogas, ha igazan akarna, megtudna oldani, hogy tobbet jojjon ide is es Magyarorszagra is. Mit gondoltok, tulreagalom?

2016. okt. 14. 14:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a #4 válaszolóval szerintem a másik testvér írta a családis testvér bevében...senki nem vallaná be hogy lebaxta a testvérét inkább szépítgetné a saját történetét hogy a testvér látszon rossznak. Ha tévednék akkor sajna egy elég sötét személy a kérdező.
2016. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
mit nem lehet azon megérteni, hogy az ember nem vesz ki csak úgy szabit és biztos külföldön sem lehet akármennyi szabit kivenni.Megakarja tartani a munkahelyét ezért nem fog folyton szabira menni miattad és meg van adva pl. hogy max 2 hetet vehet ki ő mégis rád akarja pazarolni(igen pazarolni, mert egy ilyen hisztis kismamát karácsonykor meglátogatni önkínzás szerintem:D), erre te nyafizol hogy ő miért nem jön így meg úgy. És TE miért nem tudsz ő hozzá menni ha annyi szabadidő van? na ugye
2016. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%
Hát jó h.lye vagy bas...zus. Ő úgy intézi, hogy nálad lehessen 2 hétig, te meg leb...szod. Figyi már, ha ennyi pénzetek van, te miért nem látogattad meg őt? Mondjuk amíg nem voltál terhes???? Jézus! Biztos sok kedvvel és szívből jövő örömmel fog meglátogatni titeket.
2016. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon mélyen le kellene kezdeni szégyellni magad azért, ahogyan viselkedsz a testvéreddel, te ostoba szárnyas.
2016. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
h*lyep*csa vagy
2016. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Snorri ***** válasza:
100%

Basszus, tényleg a másik tesó írhatta. Hiszen ki írná ezt le, hogy szülés előtt is eltartották majdnem egy évig. :)

Ha nem így van, akkor szállj magadba! Te hányszor mentél a nővéredhez? Ti jól álltok, akkor miért nem látogatsz te rendszeresen hozzá, fizeted ki a jegyét, akár magyarországra is? Vagy mész te, és fizeted ki a szüleidét, hogy együtt legyen a család? A szabi nem sok, be kell osztani, és alap, hogy a párjával tölti az ünnepeket. Amúgy te hányszor keresed? Mint egy elkényeztetett gazdag kislány, már ne haragudj. Én a nővéred helyében ezek után nem mennék el két hétre, elmennék inkább nyaralni.

2016. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, szülés előtt (a második trimeszterig bezárólag biztosan el tudtál volna menni hozzá, hiszen neked több időd van)
2016. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de a leírás alapján is még mindig te vagy az, aki jobban tudja mozgósítani magát, és nem ő. Nyilvánvaló, hogy a karácsonyt már az új családjával, azaz a párjával akarja tölteni, és nem akarja magára hagyni. Plusz tényleg, az eltartott p.áddal megérhetnéd, hogy annak, aki dolgozik, nem könnyű... nem vehetsz ki akármikor szabit, és ha erősködsz, hogy te nem x-én, hanem y-án akarsz menni, hát örülj, ha ki nem rúgnak.


Túlreagálod, és önző is vagy, buta is, tapasztalatlan is.

2016. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire sok pénzetek és szabadidőd van, akkor miért nem fogod magad és látogatod meg te őt, ahelyett, hogy követelőznél?

Mert ebben a helyzetben egyáltalán nincs igazad.

2016. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok büszke lehetsz magadra!

Csak meg súgom,hogy neked ahhoz az égvilágon semmi közöd sincs,hogy nekik van félretett pénzük azaz tudna menni!Nem hiába van félre téve, bármilyen krakk beűthet..jah bocs hogy is tudhatnád TE ezt mikor ELTARTOTT vagy!

Ha ennyire jól keres a férjed,miért nem TI álljátok neki az utat?!Hisz nektek meg sem kottyan..pláne egy ilyennek mint te!

Már ne is haragudj,de ha annyira akarod látni,miért nem mész TE?!

Mondja ezt egy olyan ember,hogy kifogás aki nem dolgozik,előtte se nagyon erőltette meg magát!Már ne is haragudj,nem hogy örülnél,hogy menne 28.-a után 2 hétre..a gyereked egy 2 hónapos gyerek amúgy se fogja fel h ki ő ..mert még kicsi!

Gondolkozzál..mert agyi szinten nem gondollak 25-nek elkényeztetett p..a vagy semmi több

2016. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!