Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 13 éves lánytesóm olyan...

13 éves lánytesóm olyan képeket tesz ki a netre, ahogyan csókolózik a barátjával, plusz három napja kirakott egy képet, amin ki volt szívva a nyaka. Ez így helyénvaló?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ilyen miatt érdemes e szólni a szüleinknek vagy ez csak egy hóbort,és majd elmúlik nála. Szerintetek?
2016. okt. 14. 22:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
97%
Elmúlhat, ha benő a feje lágya idővel. Ha a szülőknek nem is, a te helyedben mindenképp beszélnék vele nyugodtan, és elmagyaráznám neki hogy ez miért nem jó. Ha viszont nem hagyja abba akkor a szülőknek is szólnék. Nem gondoljuk de rengeteg negatív hatása van az internetnek és valószínűleg ha erre később visszaemlékszik, megbánja, illetve hálás lesz amiért beszéltél vele. Remélem a jobbik verzió. :)
2016. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

nem hiszem, hogy segítene, ha beárulnád, mert ha a szüleid mondjuk meg is tiltják ezt, ki fog találni mást

csak azért csinálja, mert "menő" akar lenni és másoktól is ezt látja

nem tudom milyen a viszonyotok, de megpróbálhatsz vele beszélni

2016. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért 13 évesen ez elég durva,nem àrtana tàrsalogni vele egy kicsit komolyabban.
2016. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
azért az kemény hogy 13 évesen már ilyen keményen űzi...én először vele próbálnék beszélni
2016. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
87%

Úgy írok, hogy 12 vagyok, tehát pont ez a korosztály. Egyáltalán nem normális, mert nagyon fiatal, először szerintem beszélj vele, ha pedig nem hat rá és továbbra is folytatja, akkor szólj a szüleidnek. Csak ,,menő'' akar lenni, ezt majd egyszer lehet, hogy megbánja.

Remélem, tudtam segíteni.:)

2016. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

13/L vagyok.

Beszéj vele. Bár én sok velem egy korút ismerek,aki 11-12 éves cigizett (igen,még most is). Tehát ha értelmesen lehet vele beszélni,akkor még szerencséd van...

2016. okt. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Az unokatesóm is ezt csinálja, csak ő 14. Én nem szólok bele az életébe, sem a szüleinek. ők is látják, majd ők szólnak ha akarnak.


23N

2016. okt. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Beszélgess vele, de szögezd le neki, hogy nem árulod be a szüleidnek, mert akkor talán jobban megnyílik, meg igazából fölösleges is lenne.
2016. okt. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Magyarázd el neki, hogy az internetnek vannak árnyoldalai is. Az ilyen képekkel gonosz, rosszindulatú emberek csúnyán visszaélhetnek.
2016. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

"ők is látják"


Egyáltalán nem látják. Ha én lennék az egyik szülő, örülnék neki, ha valaki elmondaná nekem. És örülnék neki, ha a nagyobb gyerekem nem falazna a kisebbnek az ilyen hülyeségeihez. Egy normális családban amúgy sem "beárulás" lenne megemlíteni ezt pl. egy családi vacsora keretében, hanem a normális, mindennapos kommunikáció része.

2016. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!