Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 13 éves lánytesóm olyan...

13 éves lánytesóm olyan képeket tesz ki a netre, ahogyan csókolózik a barátjával, plusz három napja kirakott egy képet, amin ki volt szívva a nyaka. Ez így helyénvaló?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ilyen miatt érdemes e szólni a szüleinknek vagy ez csak egy hóbort,és majd elmúlik nála. Szerintetek?
2016. okt. 14. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem látják. = Egyáltalán nem biztos, hogy látják.
2016. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Már hogy látnák....ez hülyeség , a szülők is fent vannak facebookon, mindent látnak amit kirak a gyerek ,ha nem szólnak neki ilyenért az az ő szegénységi bizonyítványuk.


Válaszolva a kérdésedre ,én rohadtul nem örülnék ha a tesóm ilyen fotót rakna ki 13 évesen, szerintem magyarázd el neki ,hogy ettől nem lesz menő meg nagylány , mert ez mind csak bizonyítás ,megfelelési kényszer, mutatni másoknak a többieknek ,hogy ő már itt tart.

Felesleges siettetni a dolgokat, az sem igazán jó ,hogy 13 évesen barátja van...kicsit korai lenne a szexualitás.

2016. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

10.


"Ok is latjak". Ezt en irtam es erre reagaltal. Latjak, irnak hozzaszolast. Fent vannak ok is az ismert kozossegi oldalon. En munka miatt, kamu neven kepek nelkul; innen tudom. Latjak a szulei is az unokatestveremnek. Hogy a kerdezo ismerosenek szulei tudnak-e rola azt nem tudom.

2016. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A felügyelet nélküli géphasználat eredménye, a szülő felelőssége. Intézzék ők.

De hamarosan úgyis elmúlik ez, nemsokára már lánnyal fog csókolózni a képen.

2016. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13-as, te olvastad a kérdést egyáltalán? Ha olvastad volna, szerintem nem írád, hogy

"Hogy a kerdezo ismerosenek szulei tudnak-e rola azt nem tudom."


Nem a kérdező ismerősének a szüleiről van szó, hanem a kérdező testvérének (tehát egyben a kérdezőnek is) a szüleiről, hiszen úgy kezdődik a kérdés, hogy "13 éves lánytesóm olyan képeket tesz ki...".


Ha tudnának róla a szülők, nyilván nem kérdezné a kérdező, hogy szóljon-e a szülőknek, mert tudná ő is, hogy a szülei tudnak róla.

2016. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NudliHercegnő válasza:
Valaki olyat írt, hogy nem beárulás, ha CSALÁDI VACSORÁN megemlítené, hogy a húgának ki van szívva a nyaka. Micsoda? Ha nekem két gyerekem lenne, én örülnék, ha a nagyobb, aki tudomást szerez erről, a kezébe veszi a felelősséget, és próbál beszélni a kisebbel. Milyen morbid már mégis családi vacsora közben erről beszélgetni? Nem mindenki van olyan közeli viszonyban a szüleivel, hogy ezekről csak úgy mindennaposan lehessen beszélgetni, arról nem is beszélve, hogy melyik tini reagál úgy a szülői tiltásra, hogy "ó, anyának nem tetszik? Akkor azonnal abbahagyom!"? SEMELYIK
2016. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem mindenki van olyan közeli viszonyban a szüleivel, hogy ezekről csak úgy mindennaposan lehessen beszélgetni..."


Nem is erről a helyzetről írtam, hanem olyan családokról, ahol jó a viszony a családtagok között - valószínűleg épp azért is, mert minden nap beszélgetnek egymással pl. a vacsoránál.

2016. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem ez nem teljesen helyénvaló dolog. 13 évesen még baráthoz is fiatal, én úgy gondolom, nemhogy ilyen képeket tegyen fel. De az is lehet, hogy csak azért csinálja, mert ezt látta másoktól is. Már ilyen a világunk.
2016. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!