Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akiknek nincs testvérük! Ti...

Akiknek nincs testvérük! Ti nem érzitek magatokat egyedül?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincs testvérem pedig olyan jó lenne ha lenne.

Látom barátnőm milyen jól elvan a testvéreivel, számíthatnak egymásra, mindig beszélnek egymással.

Én meg egyedül érzem magam sokszor.

Azért ha az ember jóban van a testvérével az sokat számít. Ha nem lesznek már a szülők rá akkor is számíthat.

Főleg akkor jó ha van testvéred ha nem vagy könnyen barátkozós típus mert a tesód ő mindig ott lesz melletted.

24/L


2016. okt. 23. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

De igen en is egyedul erzem magam.

Most mar 40 eves vagyok.

Sokan akiknek testveruk van, megismerik a testverruk baratait is es ez egy extra lehetöseg baratkozasra , pártalalasra, föleg ha közel vagytok korban.

Azonkivul van kit hivni , forever.,

Vagyonelosztaskor mar kevesbe jópofa mert annak a kevesnek is csak a fele jut , de igyis megeri szerintem .mintsabb egyedul az eletben, csak idegenekkel körbevéve.

Amugy nem minden testver jó es nem mindenkit neveltek összetartásra.

A lanyom is egyke sajnos ö is egyedul mint az ujjam.

Nagy minusz es hiany az biztos mert mindig az ember ra van szorulva arra h idegenekkel baratkozzon mert az elete eleg ures amugy testver nelkul .

Azt se tudja az ember h miert van ilyen egyedul , magat okolja.

En nem birtam több gyereket vallalni sajnos , se nyagilag se semmi teren nem fert bele több sajnos

2016. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nincs és nem bánom. Azt mondják, hogy később, mikor már nem élnek a szüleim rossz lesz, de egyelőre nem érzem hiányát egy testvérnek. Sőt, azt is tudom, hogy azért nem lett testvérem, hogy nekem mindent meg tudjanak adni, tehát valószínűleg most nem tartanék ott ahol, ha lenne.

Vannak barátaim és párom, nem érzem magam egyedül.

Ha lenne tesóm, akkor biztos hogy azt a helyzetet tartanám jónak.

2016. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sincs testvérem. De szerencsére unokatestvérem olyan, mintha a testvérem lenne.

Szerintem a testvére nem pótolja a barátot. Illetve, azért mert van testvéred, még nem biztos, hogy ő lesz a legjobb barátod és mindent veled szeretne csinálni.

2016. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van tesóm, de a férjemnek nincs. Gyerekkorában ez volt neki a természetes, nem nagyon hiányzott neki testvér. Most, hogy már nem élnek a szülei, nagyon magára maradt, csak mi vagyunk neki a családja a gyerekekkel és ez nagyon nem jó. Nálunk ő volt az, aki mindenképpen több gyereket szerett volna.
2016. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Nincs testverem es mar csak anyukam van sajnos. Az a helyet h aanyanak van 4testvere,mindenki haragba van mindenkivel. Egy utcaba laknak harman es meg xsak nem is koszonnek egymasnak. Van egy fiu uncsim,olyan mintha a tesom lenne,imadom. Neha belegondolol h megis jo lenne egy..dehat mar nem lesz :) :)

22L

2016. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
52%

20 eves vagyok bĂĄtyĂĄm 22 egy hazba lakunk meg szuleinknel,egyutt nottunk fel, de a budos eletbe nem beszeltunk egy szot sem. Utaljuk,gyuloljuk egymast.

Ha ugy nezzuk nincs testverem..

2016. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, hányan megkérdezték ezt már előtted?
2016. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Snorri ***** válasza:
86%

Ne bánkódjatok egykék, semmi nem garancia arra, hogy nem lennétek egyedül, ha lenne testvéretek! :) Nekem van egy nővérem, és bár szeretem, mert a nővérem, de le se írom, miket tett, kikészítette a szüleimet, engem. Ne olyanokra gondoljatok, hogy feleselt....Persze megbocsájtott neki nyilván mindenki, de ezeket nem lehet sajnos meg nem történtté tenni. Ha segítségre szorulna, és megtehetném, akkor segítenék neki, de soha nem bíznék abban, hogy ő is segítene. Nem számíthatok rá abban sem, hogy segít, ha a szüleink idősek lesznek. Nem bánom, ezt dobta a gép. Régebben én is gondoltam arra, de jó lenne, ha lenne egy jó tesóm, de felesleges. Helyette van egy férjem, aki a legjobb barátom is. :)

Még egy: a közelben lakott egy testvérpár. Ott a fiú hülyült meg felnőtt korában. A felesége hatására, de hát nem zörög a haraszt....Kisemmizte az apját, akinek most a húga fizeti a lakhatását, összeveszett az anyjával, akinek nem engedte, hogy lássa az unokáit. Összeveszett a húgával, mert az ő örökségéből is szeretett volna részesülni. Na, szegény csaj egyedül temette el az anyját, a nagyanyját, gondoskodik az apjáról, aki nem éppen egyszerű eset. Nem számíthat senkire, pedig van egy testvére...

2016. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Anyuval ketten vagyunk csak(illetve a cicank),de nem erzem magam egyedul soha. 17 ev alatt ezt szoktam meg,nekem ez igy pont jo.
2016. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 hugom. Kb olyan mint ha nem is lennének...
2016. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!