Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Végleg elveszítettem az öcsémet?

Végleg elveszítettem az öcsémet?

Figyelt kérdés
18/L éves vagyok, ő pedig 14/F. Régen nagyon jó kapcsolatunk volt, bármiről el tudtunk beszélgetni, közösen játszottunk videó játékokkal meg ilyesmi, most pedig teljesen kizárt az életéből. Mikor próbálok vele beszélni irritált, szűkszavú, egyszerűen nem értem mit tettem! Tegnap azt mondta, hogy gátlástalan vagyok és megérteném, miért nem szeret, ha látnám magam kívülről. A szobájában tölti ideje nagy részét és LOLozik, annyira fel tudja húzni magát a játékon, hogy kiabál és káromkodik a gépre. Mit tegyek? Örökre elveszítettem?

2016. okt. 27. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pár évig nehéz lesz vele, neked különösen, mivel lány vagy. Ilyen a kamaszkor, az pláne nem segít, hogy kocka.
2016. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen kockák nagyon szánalmasak. Nincsenek barátaik, csajuk, a valós világ helyett a virtuális világban többet "élnek". Ott érzik magukat valakinek, mert online játékokban virtuális karakterük menőnek számít, míg ők a való életben senkik. Hallottam olyan is hogy kínai kocka srác öngyilkos lett amikor egy online játék párbajában egy erősebb kinyírta azt a virtuális karakterét, amit előtte évekig nap 8-10 órában fejlesztgetett.
2016. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A kockaknak is lehet csaladjuk. A ferjem 11 eve hazas (velem :D ) es ket gyerek boldog apukaja. Karrierje is van. Pedig kocka.

Kerdezo: nehez kamaszkornak neztek elebe, de a leirasod alapjan szo sincs orokre elvesztesrol. Azert egy gyerekpszichologusnak erdemes lenne megmutatni a sracot.

2016. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, pár év és újra jó lesz, majd együtt röhögtök rajta utólag.

Nálunk így volt, 3 év a javamra

2016. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as, el lett víve és azt mondta a pszichológus hogy nincs semmi baja, teljesen rendben van
2016. okt. 27. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Jaj persze egyből köpködni kell a kockákat mert fúj számítógépen játszik. Persze akinek a feje 0-24 ben a telefonjában van és facabookozik annak van élete....

Én is ennyi idősen kezdtem gépen játszani és értékesebb barátokat szereztem mint az oszályban, gyakran össze is jártunk a játékon kívül. Az ilyen anti kockák fúj nincs életed emberek annyira idegesítőek megvan valamiről a véleményük amit nem is ismernek.

De hogy a kérdésre is válaszolja.

Kamaszodik, szerintem ez a baj. Most minden idegesíti és magakörül forog a világ, ami persze nem érti meg. Ó hogy én hogy utáltam a kamaszkorom. Meg benne mindenkit persze.

Szerintem az a legtöbb amit tehetsz, hogy türelmes vagy, és nyitott arra az esetre, ha mégis közeledne.

Vagy te is elkezdesz lolozni és együtt játszotok néha. Nem olyan sok idő 1-2 meccs. Akkor legalább már a közös téma is megvan.

2016. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os ne vedd a szivedre, az az ertelmi serult egyertelmuen kotoszkodni akart, es az ocsemet ocsarolni minden hatterinformacio nelkul. Nem irtam le, mennyit jatszik, hogy milyen stilusban jatszik, es megis megprobalt itt remisztgetni. Nincs a gamerekkel semmi baj, en is szoktam jatszani, aki meg ilyen szinten trollkodja ki magat az interneten, az inkabb haljon meg.
2016. okt. 29. 09:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Kamaszodik, pár év, és elmúlik. Az én húgom is kibírhatatlan volt 13-14 évesen, most 16 és már teljesen jó a kapcsolatunk.

20/L

2016. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
"Inkabb haljon meg" - es ez nem trollkodas?
2016. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

Nem, az nem trollkodás.

Mindössze elmondta a véleményét.

2016. okt. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!