Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a testvéremmel?

Mit csináljak a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Van egy húgom, akinek apa szinte mindent megenged. A közös tanulás náluk olyan, hogy apa magyaráz, tesóm meg csak ugrál és sipítozik apa pedig nem szól neki semmit. Ellenben amikor velem vagy az öcsémmel tanul, ami egyébként ritkán fordul elő és nem tudunk valamit a matekban, akkor máris üvölt, hogy hogy lehetsz ilyen h*lye fiam.

Húgommal augusztusban raktak egy szobába, addig volt sajátom. Este általában sokáig tanulok, és a testvérem nem érti meg, hogy olyankor nem kellene visítozni meg kiabálni, hiába mondom neki csak jobban csinálja. Már ott tartunk, hogy bejön a szobába elkezd fejhangon hülyeségeket beszélni, kimegyek, utána ő is kijön és ezt naponta sokszor eljátsza.

És anya hiába szól rá, apa mindig a húgomat védi.

Én 16/L, a húgom 12/L.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2016. nov. 13. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Apu majd örülni fog a rossz jegyeknek is ? Sosem tettem különbséget a gyerekeim között, de lehet én régimódi vagyok.
2016. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz, ha egy 12 éves lány így viselkedik. Majd apuci kicsi lánya a hülye természete miatt egy nap jól megszívja.

Amúgy kérdező. Az a legjobb módszer, ha fülhallgatót dugsz a füledbe és úgy tanulsz. A hugodat pedig próbáld lesz@rni. Egy idő után ráun, ha nem tud felbosszantani vele. Az apádnak pedig jó alaposan osszatok ki.

2016. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eleg szarul oldja meg apud ezt a helyzetet.

Segitseget kertek tole, es o meg leuvolt benneteket. Ez nem megoldas szerintem.

Meg nem kezel benneteket egyenrangukent sem ezek szerint.

Beszelgess el vele errol. Uljetek le, aztan probaljatok valahogy kozosen megoldast keresni erre a problemara.

2016. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha minden kötél szakad, én a helyedben délutánonként bent maradnék a suliban nyugodtan tanulni. Még mindig jobb.

Egyébiránt én is azt javaslom, hogy próbálj meg beszélni apáddal, mert ez így nem állapot. Kitartás.

2016. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jesszus, azt hittem max 6 a kislány...

Igen, próbálj meg vele nem foglalkozni. A tesóm is ilyen nyávogós (Ő 9 éves, igen, nála is szánalmas, már nem azért) elkezdett üvölteni az ágyából, mert Ő késő este nem ehetett popcorn (18 éves vagyok) senki nem foglalkozott vele, és abbahagyta.

Ráunnak ezek, ha hagyjuk.

2016. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Csak az a baj, hogy apának nem tunik fel, hogy így kivetelez vele, ha meg szóba hozom, akkor közli hogy nem az en dolgom. Anyara meg nem hallgat.

2016. nov. 13. 20:48
 7/8 anonim válasza:
13 vagyok és lány. Nem tudom elképzelni, hogy így viselkedik a hugod. Én a hejedben lekavarnék neki egyet. Apádnak meg mond a szemébe az igazat, az én apumnak is nehéz az ilyet megmondani, ehhez bátorság kell.
2016. nov. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mond el a kistestverednek hogyeleg ciki dolog 12 evesen ugy viselkedni mint egy kisovis
2016. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!