Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne röhögjek...

Mit tegyek, hogy ne röhögjek a testvéremmel szemben amikor szomorú/mérges vagyok rá, hogyan tartsam a távolságot tőle (ha szüleim leszídnának ha észrevennék)?

Figyelt kérdés
Nagyon bunkó pedig már olyan jó pillanataink voltak mostanság és ma is sírtam miatta de aztán majdnem elröhögtem magam elötte és nem tudom miért és mit tehetnék ellene.

2016. aug. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Most mi is van?
2016. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mármint mivel?
2016. aug. 26. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit furán fogalmaztad meg a kérdést. Miért szidnának le a szüleid? Mert nevetsz a testvéreden?
2016. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja bocsi nem ,hanem ha távolságot tartanék a testvéremtől.
2016. aug. 26. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem tiszta...

Mi történne, ha távolságot tartasz a tesódtól? Egyébként a nevetés egészséges :)

2016. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom hülyén fogalmazok ezért bocsi,hagyjuk már rájöttem..és jogos :)
2016. aug. 26. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, hogy miről lehet szó, akkor az a válasz, hogy azért nevetsz, mert szereted, és mivel szereted, még akkor is nehezedre esik haragban lenni vele (legalább egy arckifejezés erejéig is), amikor pedig megérdemelné.
2016. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!