Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon megkülönböztetnek...

Nagyon megkülönböztetnek minket a testvéremmel. Lehet még ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok és van egy 19 éves batyám. Neki mindig mindent megengednek, és ez már kezd nagyon igazságtalan lenni.

Elkezdett csinálni egy sportot 3 évvel ezelőtt és anyáék mindig támogatják benne, de amikor én szeretnék elkezdeni valamit, akkor hallani sem akarnak róla. Szinte alig járok el, és ha menni akarok akkor nem engednek, míg bátyámat elengedik amikor akarja.

Valahogy vele mindig több időt töltenek mint velem már egészen kiskorunk óta. Felőlem alig érdeklődnek és velem mindig sokkal szigorúbbak.

Pedig nem vagyok az a lázadó típus, sosem volyam kicsapongó, jobb jegyeim szoktak lenni mint bátyámnak.


2016. júl. 24. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet, hogy féltenek, mert lány vagy és még fiatal? Mivel még serdülő korban vagy, lehet te túlzód el a dolgokat és látod így. Mindenképp beszélj anyuddal vagy apuddal erről, ha zavar és úgy érzed kevés törődést kapsz tőlük! Sok sikert! :)
2016. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányt nehezebben engedi el az ember mint a fiút, mert több baj történhet vele.


Keress magad mellé barátnőt, akivel együtt tudnál menni bárhová, ha ez áll a szigoruk mögött, akkor így el fognak engedni több helyre.

2016. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt el kell fogadni hogy amit egy 19 éves fiú testvérnek szabad,azt egy 16 éves lány tesonak azaz neked nem szabad.

Lányt jobban kell félteni mint egy 19eves fiú gyermeket.


És ez neked természetesen máshogy jön le, de hidd el téged is szeretnék nagyon csak máshogy viselkednek vele.

És nem azért nem engednek el "szabad utadara" mert nem szeretnék,hanem mert feltenek.

A bátyád az fiú, és 19 éves. Ő megtudja magát védeni és nem kell a perverz , fiúktol félteni mint téged.

2016. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy a bátyjád mit csinált és te mit akarsz.. ha elkezdett vmi olcsóbb sportot, persze h mehetet, de ha te vmi drágább hobbit találtál, akkor lehet a pénz miatt nem támogatnak..
2016. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lány vagy ráadásul elég fiatal nagyon féltenek ezért nem nagyon engednek el...de, ha te tényleg úgy érzed, hogy nem bánnak veled méltányosan akkor beszélj a szüleiddel.
2016. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!