Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kellene ezek után...

Hogyan kellene ezek után viselkednem a testvéremmel?

Figyelt kérdés
Én 44, az öcsém 41 éves. Jó családban nőttünk fel, a szüleink taníttattak minket, és arra neveltek, hogy egy családnak össze kell tartani bármi történjék is. Nekem van egy 15 éves lányom, aki lelki problémákkal küzd, falcolta magát, próbált öngyilkos lenni, de csak figyelemfelkeltés céljából, mint kiderült a pszichiátriai vizsgálat után. Az orvos szerint, nem tudja túl tenni magát a kamaszkori problémákon. Öcsém próbált neki segíteni, csak ez odáig fajult, hogy annyira jól sikerült a terápia, hogy szexuális kapcsolat lett köztük. Mind ketten akarták természetesen, de mivel kiskorúról van szó és a lányom elmondta ezért megtörtént a feljelentés, hiába a testvéremről van szó. Ez beteges szerintem, ilyet nem csinál értelmes ember. Voltak tanú kihallgatások, volt igazságügyi orvosszakértői vizsgálat stb..stb...Kaptam levelet a rendőrségtől, hogy vége a nyomozásnak, mert nem történt bűncselekmény.
2016. nov. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem innentől nem lenne testvérem.
2016. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, és meg is mondtam neki. Csak annyira rossz, mert mi addig nagyon jó testvérek voltunk. Egyszerűen nem értem a viselkedését.
2016. nov. 16. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
A lànyod pont annyira hibás, mint az öcséd.
2016. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajnos. Mindketten hibásak voltak, de leginkább öcsém, hiszen ő a felnőtt. Az öcsémmel megszakítottam a kapcsolatot, ami engem nagyon bánt, hogy pont ilyen dolog miatt történt ez meg, de nem volt más választásom, nem tudok egyenlőre a szemébe nézni. De a lányommal együtt kell élnem és még kitudja hányszor fog ilyen kellemetlen helyzetbe hozni bárkivel is.
2016. nov. 16. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ocsed ezek utan oruljon hogy meg a sajat fogaival eszik...

Hotziher hogy soha tobbe nem szeretnem latni.

Az o csaladja mit szolt?

2016. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy 44 évesen te megerősítést (?) vársz egy ilyen volumenű kérdésben, ami a lányodról szól főleg.

Szerinted hogy kéne viselkedned vele ezután? Furcsa még a kérdés felvetése is alapból.

2016. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!