Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van az hogy én kimaradok...

Miért van az hogy én kimaradok mindenből?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy 17 éves vagyok a nővérem 18. Ő szülinapjára kapott 30000Ft-ért telefont én szülinapomra egy mp3-at kértem mert nem éreztem szükségét egy telefonnak. A szüleim azt mondták hogy nem kapatok mp3-at én is kapok egy telefont. Nem értettem ennek mi értelme volt egy régebbi telefonom arra jó volt amire akartam csak a fülhallgató csatlakozója rossz volt ezért kellett egy mp3. Na eljött a születésnapom és nem hogy mp3-at semmit nem kaptam. Azt mondták jövő hónapban megkapom és semmi de ez már nem az első eset. És ez nem ezért van mert neki a 18. szülinapja volt mert ez mindig is így volt. És nem is azért mert én vagyok a kisebb mert van még egy öcsém és egy húgom is és velük is ez van nekik minden én meg mindig kimaradok. És ezt nem csak beképzelem mert barátnőm is már észre vette hogy ez van és múltkor rá is kérdezett ekkor döbbentem rá én is mert eddig fel sem tűnt. Ha én nem vagyok itthon és kapnak édességet stb. akkor csat 3-at vesznek szüleim mert hogy én nem voltam otthon. Ha bárki más nincs itthon akkor 4-et vesznek mert ha hazajön legyen neki is. Ezt eddig fel sem fogtam csak ahogy a barátnőm elkezdte sorolni döbbentem rá hogy van benne valami. Tudom ez az édesség dolog nem nagy szám de azért rosszul esik és nem csak e téren hanem szinte mindig ez van. És egyszerűen nem értem miért. Kezd egy kicsit elegem lenni mert még azt sem mondhatják hogy én vagyok a legkisebb vagy a legnagyobb.

2016. nov. 22. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

De miért nem mondtad hogy higyjék már el nem kell telefon hanem mp3 kell?

És amikor nem kaptál semmit akkor mit mondtak miért nem? Biztos volt valami okuk rá hogy csak egy hónap múlva.


Ez az édességes dolog is lehet két külön eset. Lehet amikor te nem voltál otthon akkor nem voltál egy hétig. Amikor meg más nem volt az csak azért volt mert kicsit tovább maradt suliban. A kettő nem ugyanaz.


Váltig hangoztatod hogy "mindig ez van" meg barátnőd is csak sorolja sorolja de semmi mást nem hoztál fel csak ezt a két dolgot.

2016. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Keress rá a középső gyerek szindrómára.
2016. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam hogy mp3-at akarok nem telefont kijelentették hogy telefont kapok és kész fogadjam el. Mikor nem kaptam semmit egy hónap után sem akkor közölték velem hogy nincs szülinapom. Nem voltam otthon egy napig míg akárki más 2-3 napig ilyen esetek voltak. Azért nem mondtam mást mert kis dolgok de mint tudjuk sok kicsi sokra megy.
2016. nov. 23. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Olyan van még hogy mp3 lejatszo a mai világba? Az nagyon elavult én se dobnék ki rá penzt. Szerintem orulnod kellett volna a telefonnak akkor megkaptad volna. Szerintem ugy voltak vele a szuleid hogy a telefont nem kérted azert nem kaptad meg végul, az mp3-at meg ők is hulyeségnek tartották a mai világba már. Sajnos egyszer én is jártam igy és én is utolag jottem rá hogy nem nekem volt igazam.


Ha viszont sokszor érzed ezt akkor jo lenne velük megbeszélned biztos meg fognak nyugtatni.

2016. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Méghogy elavult, micsoda baromság. Sokkal több értelme van mint telefonról zenét hallgatni miközben minden idióta hívogat meg írkál, nem lehet nyugodtan.
2016. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig minden családban van egy gyerek aki háttérbe szorul. Mondjuk a leírtak alapján itt "csak" anyagi természetű dolgokról van szó. Ne neheztelj ezért túlzottan rájuk, mert lehetne sokkal rosszabb is ahogy veled bánnak. Tapasztalatból beszélek.
2017. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!