Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sok mindenből kimaradok, ha...

Sok mindenből kimaradok, ha nem megyek el gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Alapból nehezebben ismerkedek, de ha valakivel jóban leszek, akkor az nálam nem 2 napos barátság lesz. Csendesebb és nem túl társasági, bulizós ember vagyok.

A BGE külkerre kerültem be, amiről már előtte is azt hallottam, hogy nagyon bulizós iskola, minden nap ilyen buli, olyan buli. A csoporttársaimat is megnéztem facebookon, sokan csak elérték a minimumponthatárt és fizetősre jönnek, tipikusan ezek a műkörmös, csücsörítősésvillogokazipheonommal lányok és az ecsethajú fiúk.

Tudom, nem minden a facebook, de ott csak ők jelölték be, hogy mennek a gólyatáborba. Biztos lesznek rajtuk kívül mások is, de 95%-ban eddig ők jelezték csak vissza, és a normális, egyszerű emberek nem.

Ha elmegyek, valószínű nem érezném jól magamat a sok részeg bulis között, de ha nem megyek el, akkor meg nem fogok ismerni senkit és suli első napján ott leszek egyedül...

Mennyire meghatározó egy gólyatábor egy egyetemista életében? Nagyon sok mindenről lemaradok, ha kihagyom?


Olyan kommenteket nem kérek, hogy aki ennyire fél az emberektől, minek megy egyetemre és társai. Maga a szak érdekel, cdak a leendő tásaság nem tetszik.



2016. júl. 30. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd ki, ha nincs hozzá kedved. Ennyi. Én is ilyesmi voltam (bár az már elég régen volt).
2016. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

ha nem tetszenek, minek jelölted be fb on?

Ha nem szeretsz bulizni, minek mentél büfé szakra?

Már a gólyatáborba is tanulni akarsz?

2016. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudsz olvasni? Írtam, hogy nem kérek ilyen kommentárokat.

Nem jelöltem be őket, de a csoportban látom, kik vannak benne.

Nem büfészak a gazdasági szak, vagy tapasztalatból mondod?

Nem akarok a gólyatáborban tanulni, csak normálisan ismerkedni és beszélgetni mindenféle részegeskedéd és vetkőzés nélkül.


Első, köszönöm a véleményed!

Kíváncsi vagyok minél több véleményre még, volt-e valakinek hátránya belőle, hogy nem ment el, megbánta-e stb.

2016. júl. 30. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradsz ki semmi értelmesből. Majd ismerkedsz suliban.
2016. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, értem, köszi. Remélem.


Utóbbi, nem vitázok. A kommunikációnak ott valóban nem sok értelme van, de az nem is igazán gazdasági jellegű, nem értem, minek van az ott egyáltalán. Amelyikre én megyek, azon több felsőéves ismerősöm tanul, vagy végzett már, és nagyon jó munkahelyük van, nem mondanám, hogy semmihez nem értenek, mert nem alkalmaznák őket olyan cégeknék akkor, mint ahol vannak. de nem kívánok erről tovább vitázni, gondolom, te sokkal jobb szakot végeztél,a százalékaid biztos azt jelzik. Elfogadom a véleményed, de legközelebb, ha nem a kérdésre válaszolsz és nem tudsz semmi hasznosat mondani akkor inkább ne is írj semmit.

2016. júl. 30. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

'Nem büfészak a gazdasági szak'


:D Akkor szerinted milyen?

2016. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!