Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy mindenkit a...

Normális, hogy mindenkit a bátyámhoz hasonlítgatok? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Minden férfit (nevelőapámtól kezdve tanáraimon át a fiúkig akik valaha tetszettek) a bátyámhoz mérek.

És az eltéréseket valahogy hibának könyvelem el. A pozitív tulajdonságok közül pedig pár tuti a tesómban is megtalálható...Ez csak mostanában tűnt fel és érdekel, hogy más nem érez így néha?

(A bátyám 23 éves és jó viszonyban vagyunk. Én 17 vagyok)



2016. nov. 24. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem vérszerinti bátyám van de én is minden pasit hozzá mérek :D
2016. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor elég furcsa.
2016. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...miért furcsa? (#1 jó tudni hogy más is van így)
2016. nov. 25. 14:26
 4/7 anonim válasza:
Velem teljesen ugyanez a helyzet. Nem vagy egyedül. Én is minden pasit hozzá mérek viszont már próbálok inkább elvonatkoztatni.
2016. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Sokan mondják hogy a lányok az apjukat keresik a pasikban hiszen ő A férfi az életükben, akire felnéznek, stb ezért tudat alatt hasonló személyt keresnek maguknak is, gondolom neked a bátyád volt ez a szerepű férfi az életedben.
2016. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Lehet benne valami. Apum kiskoromban lelépett szóval nem is nagyon ismerem. Ezek szerint ez normális:) akkor köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 27. 22:16
 7/7 anonim válasza:
0%
A rendes tömeggyártás megoldás mindenre az mindenre rendes.
2016. dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!