Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normalis ha egy majdnem 18...

Az normalis ha egy majdnem 18 eves lany csak gyerek csatornakat hajlando nezni?

Figyelt kérdés
es ha meglat minket hogy normalis csatornat nezzunk akkor megkerdezi mi ez a hulyeseg??? nekem ez nem fer a fejembe hogy ennyi idosen miert nez 10-12 eves gyereknek valo csatornakat? olyan hogy valami normalis filmet nezett volna vagy barmi mast meg nem fordult elo csak a gyerekfilmet szereti, masik tesom is pont ilyen koru az is igy viselkedik csak az fiu.

2016. dec. 10. 17:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%

Ha CSAK IS KIZÁRÓLAG azt nézi, az már gáz. En 12 vagyok, néha csak ugy a régi szep emlékek kedvéért bekapcsolom a Scooby-doo-t, de hogy egész nap azt nézzem, ahhoz nem fűnik a fogam.

Beszéltél mar vele arról, hogy mi az oka, hogy csak azokat a csatornákat nézi? Vagy arról, hogy miért nem akar felnőtteknek való csatornát nézni?

2016. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem a te dolgod, hogy mit néz a tévében.
2016. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
igen szerinte az a normalis es minden mas hulyeseg, fiu tesom detto ugyanaz ö is ennyi idos ö is csak gyerek csatornakat nez
2016. dec. 10. 17:43
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A csatornák 99%-a szemét, szerintem inkább gyerekcsatonát nézzen mint Valóvilágot meg éjjel nappalt.
2016. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem normális. Nem akar felnőni, menekül valami elől, retardált - az okot nem ismerjük. Legalább normális irodalmat olvas? mert akkor nem vészes.
2016. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Normális. Ezer meg egy oka lehet, a szociális problémáktól a későn érésig, nem kell egyből elmebetegnek meg retardáltnak titulálni.
2016. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nincs vele semmi gond.


Én azt mondom, hogy amíg fő műsoridőben b..szós-szopós valóvilág megy, meg Győzike cigánykodásaira van igény, addig én is szívesebben nézek meséket.

2016. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Azért kiváncsi lennék, neked mi a "normális" műsor kedves kérdező. mert a b+zdmegelős, Kurvulós valóságsós szarok, meg a kétszáz részen át nyivákolós sorozatok szerintem nem azok.
2016. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Jobb mintha a durvaságokat nézné,talán talál benne fantáziát.
2016. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%

A barátnőm 26 évesen is a mesecsatornákat nézi mindig. A Scooby-Doo a kedvence, de bármi leköti, ami egy 6 évest is. Szerintem nem százas szegénykém, de a célnak megfelel. :D

A barátnőm már ilyen marad, de a tesód hátha kinövi.

2016. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!