Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehet leszoktatni a 15...

Hogyan lehet leszoktatni a 15 éves öcsémet a csúnya beszédről?

Figyelt kérdés
Eléggé felvette ezt a szokást az elmúlt pár hónapban. Konkrétan amióta elkezdte a középsulit. Most nem írom le, milyen szavakat használ, mert tényleg elég rondák, de úgy kell elképzelni, hogy minden második szava valami igen vulgáris. A barátaival is folyton így beszél, komolyan mondom a fejem megfájdul tőle..
2016. dec. 18. 00:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
56%

Nem értem ki milyen alapon próbál leszoktatni bárkit is a káromkodásról? Az öcsikét zavarja, hogy te nem káromkodsz?

Vagy beleszól abba, hogy te pl ne hallgass zenét, mert számára a zenehallgatás illemtelen?

Hagyjuk már a közhelyeket.

2016. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindenki azért beszél csúnyán, mert a többiek úgy beszélnek. Te tipikusan az a nagy tesó lehetsz, aki folyamatosan basztatja az öccsét, nem hagy neki teret, a szülei is mindig basztatják aztán most tárogatjátok szét a kezetek, hogy mi van? Akibe beleépítitek a szarságokat ne csodálkozzatok, hogy olyanná válik...
2016. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Egy pofon után meggondolná hogy beszél. Én is tanultam belőle.
2016. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
El kell verni a kis kukikáját meg a popsikáját
2016. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak magát járatja ezzel a stilusal, majd megtanul normálisan beszélni, rossz esetben beveri valaki a száját....
2016. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
Csak annyit kell mondani neki, hogy a tehetetlen emberek káromkodnak, és ez a gyengeség jele. Gyenge, gyenge, gyenge, ismételd neki, míg le nem áll a káromkodással. Káromkodni bárki tud.
2016. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Intelligens, szakmailag elismert, magasan kvalifikált emberektől is hallok trágár szavakat. Nem ez határozza meg az intelligenciát...

Magánvélemény, de szerintem még hangzatos is egy jól megkomponált, választékos mondatban valamiféle nem várt trágárság :D Én legalábbis mindig derülök ilyenkor.

2016. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindig, ha csúnyát mond, pukizz az arcába
2017. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!