Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak szerintem gáz amit csinál?

Csak szerintem gáz amit csinál?

Figyelt kérdés

Na annyi az egész hogy a húgom (13 éves) már szó szerint pasizik, még ilyen nagy "celeb" Facebookon.Ötödikig mindenből kitűnő volt, most pedig szinte csak egyes, kettes hármas jegyei vannak.Barátnőivel sokat lóg.És hát anya és apa válófélben vannak, ezért elhanyagolják is egy kicsit.


Nekem nagyon nem tetszik amit csinál és ha már anyáék nem oldják meg én akarom rendberakni.


Kérlek szépen segítsetek, és a trollok véleményére nem vagyok kíváncsi!



2016. dec. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg felzaklatta a szüleitek válása és így vezeti le. A szüleitek egymásra koncentrálnak, konkrétan lexrják mit csinál és nem törődnek vele/veletek. Így mástól akarja megkapni a figyelmet (természetes hogy vágyik rá). Legalább FB-n figyelnek rá - ő így gondolja. Te beszélj a szüleiddel hogy ne csak magukkal törődjenek. Te is támogasd, dicsérd, legalább tőled kapjon szeretet.
2016. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Az a gaz, hogy a szulok hanyagoljak a gyerekuket, mert hat problemajuk van.
2016. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

Nem a te feladatod megnevelni, nem is menne...


Pont a legrosszabb idoszakban jott a valas.

2016. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Szüleiddel kéne beszélni, esetleg leültetni őket a fb elé, hogy egyébként nem felejtették el, hogy van két gyerekük?! Nem gondolják úgy, hogy lépni kéne valamit?


Sajnos az ilyen kislányokkal szokott megesni, hogy neten összeszedi őket valami rosszarcú ember, aztán bekerülnek a hírekbe, hogy két napja ismeretlen helyen tartózkodik, ki látta. :(


Ha te értesz a számtechhez annyira, akkor csinálj mindenkinek külön felhasználó nevet, korlátozd le, hogy milyen oldalakat lehet elérni, stb.

De ha van okostelefonja, akkor halottnak a csók, ma már azon is lehet mindent.


Arról hiába is papolsz, hogy továbbtanulás meg erkölcsök.

Ha minden kötél szakad, akkor beszélj az osztályfőnökével, kérj tőle segítséget. Ő pedig egy kicsit helyrerázza a meszet a szüleid agyában, hogy ideje lenne ha észbe kapnának, mert a lányuk most 13, és amit most el...tak, azt már többé nem tudják jóvátenni. Elég kínos az osztályfőnökkel elbeszélgetni ilyen témákról ahhoz, hogy a szüleid kicsit észrevegyék magukat!

2016. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!