Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz...

Csak szerintem nagyon gáz amit Viszkok Fruzsi csinál?

Figyelt kérdés
Szóval először is tudom hogy sokan szeretitek én is megnézem egy-két videóját de úgy elgondolkodtam azon hogy kap ilyen igyen ruhákat külföldi oldalakról és ha valami nem tetszik neki eladja azt amit ő ingyen kapott.Hogy lehet valaki ilyen pofátlan?!Nem tudom még hogy más YouTubeos csinálja e még ezt de hát könyörgök...mindent ingyen kap és még van pofája pénzt csinálni ilyen szar gagyi minőségű ruhákból is.Meg úgy alapból olyan beképzelt közben kimerem jelenteni hogy a cuccai 70 százalékát ingyen kapja.

2016. júl. 21. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
25%
Nem ingyen kapja azokat a ruhákat, hanem megrendeli netről, és kifizeti. És ha élőben nem tetszik neki, rossz a méret, akkor adja el másoknak.
2016. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
#1Te aztán nagyon tudod😂Több videóban is mondta hogy ingyen kapja.Úgy látszik okoskodni azt te is tudsz.
2016. júl. 21. 11:58
 3/75 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon nem szimpi a csaj :).Szerintem is beképzelt és hát lehet van tehetsége,kreativ de a viselkedése elront mindent.


Amúgy tök vicces, pont úgy néz ki mint a kutyája xd:)))

2016. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
58%

még én se láttam ilyen videóját, amiben az ingyen cuccokat adja el pénzért. megmutatod?

egyébként te vagy az, aki időről időre kirak egy viszkok fruzsis kérdést? :D

2016. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Én is eladnám :D Most álljon a szekrényében valami, amit sose vesz fel, csak mert ingyen kapta? Ha ismerősi körömből senkinek nem kellene, akkor megpróbálnám eladni, a maradékot meg bevinném valami otthonba.
2016. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
92%
A fb oldalán szokta hirdetni a ruhákat blogsalen. A rendelések nagy része pedig valóban ingyen cucc, a webshopok adnak egy keretösszeget, amit levásárolhat, cserébe videót kell csinálni róla.
2016. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
Most így mindenre válaszra:Most írok ki először kérdést róla.A videóiban szokta mondani ha valami nem tetszik neki hogy ha valakinek tetszik akkor írjon meg beteszi a facebookos csoportjába.És nem azért felháborító mert ami nem kell neki nem hagyja a szekrényébe rohadni de ha már annyi meg annyi ingyen ruhát kap oda is adhatná mondjuk valami rászorulóknak.Nem az hogy rögtön eladja pofátlan módon.De nem hiszem hogy a "rajongói" ezt értik csak szerintem felháborító..Meg ha már akkora YouTube-os adhatna magára mert mindig ezekbe gagyi ingyen ruhákba van.Már nem azért de semmi stílusa.Én jobban öltözködöm nála holott engem nem néz több ezer ember.
2016. júl. 21. 14:31
 8/75 anonim ***** válasza:
13%

Legtöbbször ő maga rendeli és ki is fizeti, van, hogy

őt felkeresik cégek, hogy hirdesse magát a márkát.

Illetve nem pofátlanság amit csinál, lehet, hogy ha

valakinek nem kell a ruha, akkor végül eladmányozza,

nem tudhatod. Illetve pont, hogy nem beképzelt, ő

az egyik olyan videós, aki pont nem úgy viselkedik.

2016. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy ő a dolgok 90 százalékáért nem fizet.És akármit mondasz pofátlanság amit csinál.
2016. júl. 21. 21:26
 10/75 anonim ***** válasza:
85%
de ha akárki akármit is mond pofátlanság, akkor mi értelme volt kirakni egy kérdést erről...?
2016. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!